Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni levél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni levél?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tanácsot szeretnék kérni,illetve véleményeket.

Dióhéjban: 3évig voltunk együtt a barátnőmmel,együtt terveztünk,legalábbis azt hittem,aztán egyik napról a másikra szakított,mert "elhidegült"...Nagyon jó kapcsolatunk volt,hozzá tartozik,hogy távkapcsolat,de pár hónap múlva terveztük az összeköltözést...Szóval ő eldobta ezt az egészet,neten keresztül szakítva,ezzel az indokkal.Én kerestem folyamat,próbáltam helyre tenni,elég hajthatatlannak láttam,kb. 4hónapja nem vagyunk együtt,de december óta beszélgettünk kisebb kihagyásokkal...Volt hogy napokig nem válaszolt,mert ő "elfoglalt",viszont sejtem,hogy egy másik pali van a dologban,és talán ez miatt is szakított,amikor kész tényként felhoztam ezt az egészet,akkor letiltott mindenhonnan,amikor már anno megbeszéltük 3 hónappal ezelőtt,hogy össze futunk és felnőtt módjára megbeszéljük...3 hete semmi kommunikáció,én mindent megtettem érte,talán még többet is mint kellett volna,és nagyon nagy csalódás ez nekem,hogy ennyire kifordult magából,és ennyire gerinctelen,hogy a szemembe ne merje ezt lezárni 3 év után.Sajnos én még nem tudtam magam túltenni rajta,gondolom neki könnyebb hogy egyből palikhoz fut,és rám sem gondol,viszont én azt érzem hogy nagyon kéne nekem az,hogy egy levélben leírjam neki hogy mennyire gerinctelen,és hogy mennyire nem egyenes ember,tehát ezt nekem ki kéne adnom magamból,ha már szemtől szemben nem volt rá lehetőségem,mert ilyen szinten telibe szarta hogy fájdalmat okozott,és ennyi év után semmibe nem néz...Szerintetek van ennek értelme,vagy jobban fáj az neki ha korrekt emberként emlékezik majd rám,és ha egy kicsivel több esze is lesz valaha,akkor rájön,hogy ő volt a vesztes?Kicsit gáznak érezném ha megint én "keresném" ezzel az egésszel,amiben tulajdonképpen csak a véleményemet írnám le neki,mert sok minden bennem maradt...Vagy jobb lenne ha hagynám inkább,hogy azt lássa,hogy túltettem magam rajta?Köszönöm ha végig olvastad.:)



2020. febr. 27. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A levél egy nagyon jó ötlet, abban az esetben, ha nem küldöd el. Furán hangzik, de tényleg nagyon jó!


Ezt szokták ajánlani olyan helyzetben lévőknek pszichológusok, akik nem tudtak valamiért elbucsúzni egy számukra fontos embertől(akár halál vagy bármi).


Leírják ebben a levélben azt, ami bennük maradt. Lelkileg megkönnyebülést hozhat ez.

2020. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi miért történt és kinek van igaza, de ha egy önsajnáltató és őt szidalmazó levelet írsz, attól csak arra fog gondolni, hogy milyen jól tette, hogy szakított veled.
2020. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy még nem tetted túl magad rajta, ami számomra azt is jelenti, hogy egy esetleges sárdobálásban sérülnél lelkileg. Szerintem is úgy jó a levél, ha nem küldöd el. Ő valószínűleg sosem ismerné be, hogy hibázott, talán el sem olvasná, amit írtál. Nem ér meg ennyit az egész.
2020. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kicsit bennem van,hogy vissza adjam neki valamilyen szinten,mert mindig úgy hoz ki mindent,hogy én vagyok a hibás,ő meg a szent,így is terjesztette el,hogy én nem bírtam a távot,és én szakítottam...rosszat nem akarok neki,de kicsit jó lenne szembesíteni vele hogy milyen ember is valójában,de a másik része meg az amit írtok,hogy tök felesleges,lehet végig sem olvasná,vagy csak vállon veregetné magát,hogy még mindig ezen vagyok...
2020. febr. 27. 15:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tuti fiú van a dologban...Nekem 4 éves kapcsolat után volt ilyen szakításom, igaz nem távkapcsolat volt. Amúgy hagyd a csajt a fenébe, nem kellesz, el van mint hal a vízben.

Higgadtan írhatnál neki mindenféle ellenérzés nélkül, de annak se lenne hatása.

2020. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
persze,attól hogy gyáva elmondani,még nem vagyok ostoba...legalább addig jó voltam,amíg a családja sem volt mellette,meg mindent megkapott amit kiejtett a száján...:) parádé
2020. febr. 27. 16:12
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
És nincs olyan ismerős ismerőse, akitől megtudhatnád, tényleg megcsalt-e, mielőtt szakított?
2020. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd meg a levelet, de ne küldd el. Sok olyan dolgot fogsz most leírni, amit pár hónap múlva nagyon megbánnál. Személyes beszélgetésnél hatványozottan igaz. Nagyon sok meggondolatlansággal nagyon sok övön aluli ütést vinnétek be egymásnak. Szerintem most erre nagyon nincs szükséged. Érthető, hogy dühös vagy, de ne felejtsd el, hogy akármilyen is a lány, Te választottad, Te voltál a társa 3 évig. Hosszú távon jobb a szép emlékeket megőrizni és magaddal vinni. A rosszakat meg hagyd ott a levélben.
2020. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd meg, de ne küldd el a levelet, legalábbis én tiltás után már nem mennék a másik után, illetve nem kérdeznék tőle semmit, nem tartom felnőtt dolognak a tiltást.
2020. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7,max a barátnőitől tudnám,de nyílván vagy falaznának neki,vagy vissza mondanák neki,az meg még gázabb,mintha írnék neki...lehet jobb ha nem is tudom a teljes igazságot...igazatok van,el kell felejtenem a p*csába,ha eddig nem vette észre magát,akkor 1 levél után se fogja,és még csak én lennék a pincsi ismét...köszönöm a tanácsokat skacok!
2020. febr. 27. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!