Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem foglalkozik velem. Igazam van?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt barátommal,ő nem ez a romantikus,bújós típus. De sokszor úgy érzem ez miatt nem szeret,pedig de. Ő rengeteget dolgozik, még otthon is maszekol. Egyik nap is ott aludtam,odaértem, beszéltünk pár mondatot és a telefonját nyomkodta és videókat nézett. Én feküdtem mellette és vártam,hogy foglalkozzon kicsit velem,de nem igazán jött össze..akkor pattant el az agyam amikor közölte,hogy unatkozik és nem tudja mit csináljon,akkor kiakadtam és aludtam. Már szóltam neki ezért,változtatott kicsit rajta és örülök is neki,de sokszor úgy érzem nem szeret. Pedig mondta azt is,hogy komolyan gondolja velem,de sokszor úgy érzem nem. Mit csinálnátok a helyemben?
2020. márc. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Össze vissza beszélsz. Pl. "nem szeret, pedig de" stb.

Szerintem nem kellene együtt lennetek és fejleszd az asszertív képességeidet.

2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy játszmáznál, elmondhatnád neki, hogy "édesem, szeretném, ha most velem foglalkoznál, vagy csinálnánk együtt valamit".
2020. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a fenébe. Ha már 4 hónap után érdekesebb a telefon, mint te, akkor mi lesz később?
2020. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valszeg nem szeret csak mondja, aki tettek e nem mutatja az hazudik. Ezt jól jegyezd meg.
2020. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!