Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az ember párja csúnyán beszél vele viták esetén? (gondolok itt a legcsúnyább szidalmakra)

Figyelt kérdés
A hétköznapokban nincs ilyen probléma, csak esetleges (szerinte ők nélküli vitákra amikből így egyértelműen veszekedés lesz)

2020. márc. 5. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Koporsószögek a kapcsolatban. Mély sebeket is okozhatnak, ami aztán hosszabb távon befolyásolja a mindennapi együttélést, az intimitást és megkérdőjelezi a valódi szeretetet.
2020. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Engem nagyon elszomorítana és hosszú távon nem tudnám elviselni, kiábrándulnék.


Egyébként szerintem egy ember valódi lényét akkor láthatod, amikor baj van. Ha minden happy, akkor nagyon könnyű kedvesnek, barátságosnak, megértőnek lenni....

2020. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy nem maradok egy ilyen ember párja.
2020. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is hasonlóképpen gondolom. Tulajdonképpen lehet valamiféle megerősítést vártam..
2020. márc. 5. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Visszafordíthatatlanul kiábrándulnék belőle.
2020. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is kiábrándulnék nagyon hamar! Aki szeret és tisztel (és agyilag nem egy papucsállatka szintjén van), az vita, veszekedés esetén is próbál a párjával higgadtan, de legalábbis intelligens stílusban beszélni. Elkepzelni nem tudom, hogy egy sima veszekedés alkalmával tapló legyek a párommal (nyilván ha pl megcsal az illető vagy ilyesmi az mas:D), meg undorítóan káromkodjak, elmondjam mindennek. Persze ezt cserébe is elvarom, hogy ne legyen bunkó paraszt.
2020. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam csúnyán beszélni, nyilván egy ilyen kifejezés után nem is nagyon tud az ember megszólalni sem. Rendszerint én vagyok a hibás hogy ezt hozom ki belőle (szerintem minden pár veszekszik néha, itt minden típusú vitánál ez van)
2020. márc. 5. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Véleményem szerint egy vitában is tudnia kell tisztelni a páromnak, attól függetlenül, hogy nem értünk egyet még én vagyok a párja. Ha én vita közben megtisztelem azzal, hogy nem rakok rá kígyót - békát ugyanezt el várom visszafelé is. Ha ő ezt nem így gondolja, nincs miről beszélni..
2020. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megbocsájthatatlan ,ha rendszeres. Talán el lehet nézni életetek legnagyobb vitájánál,hogy egyszer nagyon ideges lesz és kicsúszik ilyen a száján,és azután őszintén megbánja és tényleg többé nem beszél így. De az ahogy írod,hogy rendszeres és természetes neki hát számomra itt lenne vége. Aki képes így beszélni veled az nem is szeret. Biztosan ez volt a minta otthon neki,de én nem akarnám ezt továbbadni a gyerekimnek..
2020. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, ha annyira ideges hogy mindjárt agyvérzést kap, akkor megsajnálnám és kikérdezném mi a baja,

történt e valami vele, próbálnék segíteni. Ha nem ideges csak úgy nagyképűségből sérteget, akkor meg kiábrándulnék belőle és szakítanék.

2020. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!