Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az aki nem akarja meghallani/figyelembe venni a másik ember igényeit/akaratát?

Figyelt kérdés
A páromnak 1000*elmondtam hogy nem akarok tovább vele lenni,nem szeretem és szeretném elhagyni. De ő úgy csinál mint ha meg sem hallaná,nem vesz komolyan. Én mindenképp elhagyom,csak érdekel hogy ez valami betegség nála vagy szimplán idióta?!

2020. febr. 9. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
És? Mi akadályoz a csomagolásban?
2020. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Olyan aki nem ostoba és nem fog neked esedezni meg könyörögni hogy ne hagyd el. Nyilván ezt szeretnéd, és az egod nem képes elfogadni hogy amúgy kit érdekelsz 😄
2020. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

"De ő úgy csinál mint ha meg sem hallaná,nem vesz komolyan."


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha aztán, hogy "1000*elmondtam hogy nem akarok tovább vele lenni,nem szeretem és szeretném elhagyni", még mindig ott vagy vele, akkor az lenne a furcsa, ha komolyan venné.


Én a második ilyen után nem tudnék komolyan venni valakit, nemhogy a sokadik után.


Amúgy miért vagy még vele annak ellenére, hogy 1000* közölted, hogy elhagyod??

2020. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Birtoklási vágy, nem akarja megérteni a dolgot, nem látja annyira gáznak a helyzetet, menteni szeretné a menthetetlent, időhúzás, ilyenek...
2020. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elhagyás nem megy zökkenő mentesen mert van egy közös kiskorú gyermekünk,de már folyamatban van.

Még mindig nem akarja elfogadni hogy nem akarok tovább vele lenni,úgy csinál mint ha minden rendben lenne!

2020. febr. 9. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha a gyerekkel csak úgy lelépnék akkor abból később csak nekem lenne bajom,és mielőtt valaki azt gondolná nem az anyagiak tartanak mellette!
2020. febr. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!