Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan a barátaiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan a barátaival van, alig vagyunk már együtt. Nem akarok vele szakítani mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja hogy még soha nem volt szerelmes, de már több kapcsolata volt.3 hónapja vagyunk együtt.látom rajta hogy tényleg szeret de hétvégente is a barátaival van.már mondtam neki és mintha minden megváltozott volna..most azt mondja hogy tanulnia kell és azért nem tudunk találkozni.mindezek ellenére azt mondja mikor velem van minden tökéletes.mégis mit tegyek?a barátaitól sem akarom elszakítani.. 18/L
2009. jún. 8. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulnia kell az utolsó héten?Ez csak duma.Szerintem azt várja,hogy te szakíts vele mert ő nem mer.

Ha igazán szeretne nem a haverjaival lógna egyfolytában.Hagyd ott a csudába nem éri meg az ilyen,hogy egy percig is rágódj rajta.Ennél 1000x jobb pasit találsz.Ha ennyire fontosak neki a haverjai akkor járjon velük!Jön a nyár és ki tudja lehet,hogy vár rád az igaz szerelem...:)

2009. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én barátomnak nagyon sok nagyon jó haverja van, akiket nagyon szeret, de ha velük van és hívom h talizzunk 5 perc mulva ottvan. mert nagyon szeret.:)


tehát sztem hagyd..:) monddneki, h neked ő fontos, ő van az első helyen, de amint látod, nála ez nem így van, s ha ez nem kölcsönös, akkor nemsok értelme.:).amugy a pasiknak a haverokra midnig jut ideje, (nemugy mint ránk)..-.- félteni nemkell őket. hát. soksiket.=)

2009. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Velem is ugyanez történt, mintha csak az én sztorimat írtad volna le. Nem akarlak elszomorítani, de velem szakított, azzal az ürüggyel h még ÉLNI akar...Jól jegyezd meg ha egy pasi többet foglalkozik a haverjaival akkor neki a haverok a fontosak, főleg h azt az időt amit veled tudna tölteni(hétvége)azt is velük tölti:(
2009. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ő nem akar otthagyni. mert direkt ezzel kezdtem hogy sajnálom de nekem ez így nem hiszem hogy tovább működne.és erre azzal jött hogy ugye ezt most nem mondom komolyan, mert amit ő irántam érez az felfoghatatlan számára, és szomorú ha nincs velem. csak akkor nem értem.. :/
2009. jún. 8. 21:56
 5/5 anonim válasza:
szia! nem tudom hogy azóta változott-e valami, de lehet hogy a haverjai befojásolják. most velem is kb ez van csak nekem nem mondja hogy más dolga van hanem hogy a haverjaival van. megbeszéltük már tegnapelőtt hogy ma átjön, erre a haverja áthívta magához. ugy örül mikor átmennek hozzá, bezzeg mikor én megyek akkor nem ennyire boldog. már szinte nem is tudom hogy a haverjait vagy engem szeret-e jobban.
2011. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!