Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek ha a kiszemelt hölgyemény utálna benneteket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:35
1 2
 11/15 anonim válasza:

én tutira békén hagynám. jártam már meg, mert egy csaj nem örült a folyamatos "zaklatásomnak". rámküldte a bátyjáékat... szóval sztem hagyd a p|csába. sok jó nő mászkál még a világban 8)


20/F

2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mondjuk ha letöröl msn-ről, és szinte "elfut" csak, hogy véletlen se beszéljetek, ezt talán lehet utálatnak nevezni. ez esetben nem nagyon lehet mit tenni, jó képet kell hozzá vágni. most ha kedvelem és azt akarom, hogy jól érezze magát akkor inkább hagyom, ha annyira nem kedvel....
2010. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is jelenleg így vagyok.Valaki tetszik,persze nem mondtam még meg neki amaz viszont utálatosan viselkedik velem.Próbálok persze optimistán hozzáállni hogy hátha fordítva érez csak fél vállalnia magát,a lényeg ugyanis hogy ne legyen közönbös.

Azért az beb@aszna ha kiderülne hogy az utálata valós és valójában tényleg utál nem csak megjátsza

2010. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem hagynám annyiban,tovább harcolnék mig enyim nem lessz :P
2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsónak: ember, ez nem egy világháború. nem lehet erőltetni ha nem megy. ha egyszer kedvelsz valakit és ő nem bír téged, akkor miért akarsz kib#szni vele hogy erőlteted magad?
2010. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!