Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavarna ha a szerelmetek 24 éves korára 26 nővel volt együtt?

Figyelt kérdés
Nem zavarna benneteket ez a dolog? Ebből a 26-ból 4-szer volt szerelmes. Mi a véleményetek róla?
2011. júl. 28. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
semmi gond vele, élvezi sz életet, ha szeret úgy s em csal meg.
2011. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
csak kamuzik :-)
2011. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
szerintem ez nem normális. hisz nem kell minden szembejövővel lefeküdni. engem biztos zavarna...
2011. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
zavarna
2011. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Bár elég valószínű, hogy bele se tudnék szeretni olyan emberbe, aki nem olyan felfogású mint én- én meg se tudok csókolni olyasvalakit, aki iránt semmit nem érzek, lefeküdni pedig képtelen lennék olyannal, akibe nem vagyok szerelmes. Sose értettem, abban mi a jó, mikor számomra a szeretkezés lényege a szerelem. Ebből kiindulva nem tudnám megérteni, hogy miért volt ennyi nője és hogy volt képes olyannal szexelni akibe nem szerelmes- illetve ez már rossz jel lenne, hogy képes olyannal ágyba bújni, aki iránt nem táplál érzelmeket. Lehet, hogy már nincs sok fiú, aki így áll hozzá, de én ismerek jó párat, így tudom, hogy létezik olyan (szerencsére az én barátom is ilyen :)).

20/L

2011. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak azért zavarna, mert nem tartanám valószínűnek, hogy én leszek neki az utolsó. Márpedig én csak komoly szándékkal/tervekkel megyek bele egy kapcsolatba. Soha sem "élni" akartam, azaz nekem élni annyit jelent, hogy megkeresem a párom és vele építem a közös életünket.
2011. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Minimum kettővel oszd el azt a 26-ot.
2011. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel senkinek a múltja... az érdekel, velem hogy viselkedik, milyen a viszonya, hogy mellettem milyen ember... maximum a betegségek miatt aggódnék, lehet elvinném egy kivizsgálásra...
2011. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor ezekszerint te vagy a 27. és a 28. sincs neki már messze. Magyarul, hamarosan meg leszel csalva.

De ha téged nem zavar, akkor uccu neki.

2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány az illető?
2011. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!