Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak az emberek olyan kapcsolatban, ahol a másik bunkó vele és/vagy anyagilag is kihasználja?

Figyelt kérdés
Én inkább maradnék egyedül.
2020. márc. 8. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szubmisszív beállítottságúak.
2020. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ennyire? Olyanokat láttam az évek során, hogy el nem tudnám képzelni, hogy úgy éljem a mindennapjaimat önkéntes elhatározásból.
2020. márc. 8. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bonyolult. Semmi sem fekete-fehér. Van, hogy a 9. évben az első 8 év emléke miatt "tűr", van, hogy "a gyerek miatt jobb nem egyedül" és hasonlók.
2020. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerek azért sokkal bonyolultabbá teszi a dolgot. De adott esetben, ha nincs, akkor nem igazán értem a dolgot. Láttam konkrétan házi szolgaként tartott "barátnőt", a párját mindenki előtt kellemetlen helyzetbe hozó nőt, és nem értem, hogy miért nincs annyi önbecsülése valakinek, hogy azt mondja, hogy erre nincs szüksége.
2020. márc. 8. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmagyarázzák miért jobb mint a semmi, h szereti, h neki ez jár, ilyesmik
2020. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 8. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a csordát követni kell, azaz kell egy társ, még ha rossz is vele.
2020. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!