Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban, ha előford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban, ha előfordul, hogy a másik néha 1-2 napig nem keres, akkor az felejtős, ugye?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem!


Felnőtt emberek nem lógnak folyton a neten, meg az okostelefonon!


És normális férfi, nem csicska, hogy 5 percenként hívogasson.

2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé kétséges hogy akarva tőled vmit. Mert az hogy vki dolgozik nem azt jelenti hogy nincs rád 2 napon át 10 perce..vmi nem kóser.
2019. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
97%
Ha már kapcsolat, akkor mindenképpen gáznak tartom. Főleg általában friss párkapcsolatban, az újdonság izgalma miatt szoktak a partnerek levakarhatatlanok lenni egymásról. Ha esténként nem jut ideje rád legalább 1-2 percre, hogy átbeszéljétek az aznap történteket és érdeklődjetek a másik hogyléte felől, akkor ez így szerintem masszívan kuka.
2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én ha nem írok a páromnak, akkor addig nem beszélnénk, míg nem írok.

Egyik legjobb barátom és a csaja nem is ismerősök facebookon.. :)

Elég jól megvannak, ahogyan mi is.

Mindenkinek más az igénye, szerintem beszéld meg vele, ne dobd egyből, mert lehet, hogy ő szimplán csak keveset beszél, azaz csak akkor, ha muszáj.(párom ilyen)

N

2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Nanananana várjunk csak!


Azért egy kérdés! Te tőle várod, hogy keressen?

Vaaagy te kerested őt írtál neki vagy hívtad de ő nem válaszolt?


Mert ha nem tettél semmit és ő sem, akkor ugyanezt gondolhatja ő is. Ergo te is ugyanúgy keresheted őt. Ez kétoldalú dolog.

2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és sokaknak ez taktika! Várják, hogy a másik meddig bírja, és keresi ő.
2019. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha keresem, akkor mindig visszaír, de meguntam, hogy szinte mindig én írok rá. Ritkán marad ki 2 nap, de egy nap simán megvan. Tényleg nem egy beszédes típus, ha találkozunk, akkor minden rendben van, de szerintem nem normális, ha ennyire nem kíváncsi rám a köztes időben.
2019. máj. 14. 20:19
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Kitalálnom az első válaszoló férfi a második nő. Egyébként ha nem keres 2 napig friss kapcsolatban, akkor az azt jelenti, hogy nem ér rá. És nincs 1-2 órája arra, hogy a picsogásodat hallgassa. Mert valljuk be a 10 perc sose tíz perc, mert ha leráz 10 perc után akkor még vagytok sértődve meg nekiálltok kombinálni. A másik dolog meg az, hogy miért nem keresed te őt? Letörne a körmöd ha felemelnéd a telefont és megkérdezném mi van vele?
2019. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha kapcsolatban vagyunk, minden nap beszélünk. Pont.
2019. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg igen. A mai világban mindenkinek van okostelefonja. Már csak kíváncsiságból is az ember ránéz, legalább naponta egyszer minimum. Ha pedig valaki szerelmes és hiányzol neki, az keresni fog. Persze jó indokkal ezt ki lehet magyarázni, nem azt mondom, de elég rossz előjel. Persze az is benne van a pakliban, hogy arra vár, hogy most te írj rá. Nem tudom, miért vársz a másikra, és Te miért nem írtál még neki, ha hiányzik.
2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!