Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 nő érzelmi bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 nő érzelmi bántalmazó kapcsolatban élt egy férfival, akkor a férfi a következő párkapcsolatában is bántalmazó lesz vagy egy másik személyiség hatására az már nem biztos, hogy vele is bántalmazó lesz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az exem velem elég súlyosan leépítően bánt érzelmileg, és én sajnos a gyerekkori családi minták láttán ezt engedtem neki, mert ezt szoktam meg. Az érdekelne, hogy más típusú személyiseggel, lehet neki egészseges kapcsolata? Ha velem bantalmazo volt, massal is az lesz?
2019. nov. 9. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak próbálna az lenni, mert ha kifog egy mentálisan egészséges, normális önbecsüléssel rendelkező nőt, akkor az kibssza oda ahol az ilyenek helye van.
2019. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem a te hibád. Az ő problémája. Mással is meg fogja próbálni, az más kérdés, hogy hagyják-e neki, vagy otthagyják. De nem miattad bánt veled így, ő ilyen, te meg amolyan vagy. Mással is az lesz.
2019. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, egy ember mindig a hasonló eseteket fogja vonzani, amíg "meg nem oldja" a benne levő dolgokat ami miatt az a típus az, akit észre vesz. (pl hozott családi minta, mint ismert ezáltal biztonságos dolog, akkor is, ha az éppenséggel rossz - bántalmazó)
2019. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mással is az lesz, legalább is megfogja próbálni, de egészséges lelkületű nő nem fogja hagyni neki. Ha ebbe beletörődik akkor esetleg lehet, de én erősen kétlem, hogy ennyire más lesz majd a viselkedése. Inkább olyan nőt fog keresni, akivel ezt megteheti.
2019. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Azmiaz, hogy "érzelmi bántalmazó"?


Csak mert manapság manapság már arra is mondják, ha egy férfi nem teszi bele a mondatba a "kérlek" és a "köszönöm" szavakat, csak annyit mond, hogy pl: "Ideadnád a kechupot?"

2019. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom.... Kolleganőmet terrorizálta a férje, rondán beszélt vele, mindenki előtt lejáratta, és verte is. Időnként két ököllel ütötte az arcát. (Kolleganőm valamiért ebben a házasságban kibírt 25 évet).

Elváltak, és 2 év múlva lett egy új nő. Korban ugyanannyi, mint a munkatársnőm, elvált nő. A pasi őt a tenyerén hordozza (már 4 éve házasok). Ajnározza, kényezteti, ajándékozza, tenyerén hordja. Szépen beszél vele, és szépen beszél róla. Aztán hogy megszelídült ez a p...csfej, vagy az új nő hozta ki belőle, nem tudom.

2019. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mással is az lesz. Pont azèrt választ ő is olyan párt, akivel szemben ezt meg tudja csinálni.
2019. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!