Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez nem normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a parommal 3 eve vagyunk ugymond "egyutt" mert eleg problemas egy szemely, mikor bevagja a durcit akkor napokig nem beszel velem es emiatt sokszor szakitottam vele de vagyok olyan huje hogy meg is bocsatotam neki ,

Mindig probaltam megerteni segiteni ha tuttam en egyetemista vagyok 23 ő pedig 27 elkoltozott a szuleitol en viszot itthon lakom ,oszekoltozni nem akarok vele mert amas celjaim is vannak az eletben mint ferjhez menni rogton es gyereket szulni , o sem akar ilyesmit egyenlore evel a temaval tisztaban vagyunk viszont mar nagyon kezd idegesiteni akar mit kerdezek nem jo , hetvegen mindig egyutt vagyunk hiaba egy csomo tanulni valom van mellete meg egy nemetjuhasz kutyusom is van amivel foglalkoznom kell de azt sem erti meg emiatt is lenezett mert hogy miert foglalkozok anyit vele mert hogy csak egy kutya nem pedig egy gyerek emiatt visza vagtam es szornyen osze is kaptunk , sokszor takaritok nalla mert ő nem kertes haznab el fozok ra es ruhajat pakolgatom amiket el is var es az idegemen jon ki jo forman mert szerintem ez nem cska a nő dolga lenne , de szerinte igen es kotelesegem mindent lenyelni kedves lenni es szeressek mert nőbol vagyok , anyukam pedig azzal fizetett ki hogy en valasztottam akkor pedig turjem el hat ezt nagyon nem birom mar es emitatt idozitett bombanak erzem magam ami nagyot fog robbani, szerintetek mit tegyel mi a velemenyete ? Mert vele mikor probalom ezeket megbeszelni azt mondja hogy ő nem ilyen hanem en vagyok hisztis es mindent magamra veszek , egy par velemeny segitene mert nincs kivel megbeszeljem ezt , esbocsanatot kerek a helyesirasèrt erdelyi magyar vagyok es ebben a kornyezetben eleg nehez volt anyanyelven megtanulni helyesen irni


2020. márc. 9. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó bánatot kereste egymás mellett?
2020. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Anyádnak igaza van, ha neked ez kell, akkor tűrjed. A szólás szerint is: Ki milyen virágot szakított, szagolja azt.
2020. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kerestek
2020. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat keresni aazert mert szeretem azert turtem el eddig de mar abban sem vagyok biszos mert nagyon kiabrandultam belőlle es a napokban mar csak a szakitast fontolgatom csak epp nem akarok ugy szakitani hogy orok ellensegek legyunk mert nalla egy szakitas azt jelenti.
2020. márc. 9. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót nem írsz róla, akkor még is minek vagy vele? Anyukád meg a középkorban él.
2020. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eleinte minden jol mukodott maskent bant velem de egy ideje lekezeloen mintha minden koteles lennek elturni neki es nagyon elegem van es nincs kivel meg sem beszelnem a problemam az a legnagyobb gondol es mar nem birom , szerintetek a szakitas lenne a legjobb dontes?
2020. márc. 9. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fiatal vagy. Előtted az élet. Megérdemelsz egy olyan férfit, aki nem cselédnek akar, hanem szeret és tisztel. Add ki az útját.
2020. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

"eleg problemas egy szemely, mikor bevagja a durcit akkor napokig nem beszel velem "


Sosem fog megváltozni.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Jelzem, ha vele maradsz,pokol lesz az életed, mert a korlátoltsága, ostobasága, vagyis a jelleme soha nem fog megváltozni.

2020. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" sokszor takaritok nalla mert ő nem kertes haznab el fozok ra es ruhajat pakolgatom amiket el is var"


Jóságo Ég!

Mi vagy te, bejárónő?!

Hát, öregem itt te vagy a hunyó.

Nem is éltek együtt, nem is akarsz együtt élni vele,

de eljársz hozzá takarítani, mosni, főzni, meg ha már ott vagy, akkor szexelni.


Van neked önbecsülésed?

2020. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"eleg problemas egy szemely, mikor bevagja a durcit"


Először azt hittem, nőről van szó, aztán látom, hogy a barátodról beszélsz

Milyen ferfi az, aki durcáskodik? Meg napokig nem beszél? Elég férfiatlan

2020. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!