Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan ember, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ember, aki nem írogat?

Figyelt kérdés

Annyira egyszerű lett a különböző chattekkel az írogatás, hogy azt látom, mindenki ír, ha kell, ha nem.

Ez a harmadik hosszú kapcsolatom, de saját részről is, és a másik oldalon is azt tapasztaltam minden esetben, hogy megy a chat, apró flörtökkel. Pedig az egyik kapcsolatom az igazán nagy szerelem volt. 8 évig tartott.

Akkor senkiben sem lehet megbízni? (Magamban sem?!) :)

Létezik még ember, aki nem él a chat adta lehetőségekkel? Nem durva dolgokra gondolok, tényleg csak apróbb "érdeklődés".


2020. márc. 9. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem értelek miért nem szereted :)

Ez egy jo lehetőség jobb mikor az volt hogy irtam egy levelet és 1het alatt odaért mire a fele nem volt aktuális ..

2020. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Nincs. Az írást 6 éves kor után beleegetik az emberbe
2020. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Néha, de nem mindig írok üzenőfalakon ismerősöknek, de nem nagyon vagyok a híve.
2020. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Rengetegen írogatnak,így egyszerűbb ismerkedni,mint személyesen.
2020. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
21%
Téged a chat, vagy a szexuàlis töltetű chat zavar inkàbb? Lojalitàsra vàgysz? Hívd a 0630729... 😂😭😂
2020. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Itt vagyok. Csak akkor irok, ha mondjuk kesek valahonnan, vagy , hogy kozoljem, hogy megerkeztem, vagy hasonlok.


Ha nem tudunk talalkozni, akkor a telefont vagy egyeb alkalmazasokat reszesitem elonyben ahol beszelni is lehet.

Ismerkedesnel meg foleg az elobeszed hive vagyok.


Az ilyen kis kotelezo jo reggelt/jo ejt sms-ek, meg hasonlok a sirba visznek.

Manapsag mar ott tartok, hogy az az egyik szurom ferfiaknal, hogy kepes-e felhivni, kepes-e arra, hogy rakerdezzen, hogy mikor erek ra egy 15-20 percre, hogy kicsit beszelgessunk. Ha nem kepes, akkor nem egymast keressuk, mert en utalok chatelni.

2020. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
milyen chat és milyen oldalon? anotalk? v társkereső? huhu o.o
2020. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csetelgetek , szóval van még ilyen ember igen.

F37

2020. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem volt egyértelmű a kérdésem.

Mindenki írogat másokkal, miközben kapcsolatban van?

2020. márc. 10. 05:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenki...! Énse és párom se, ebbe biztos vagyok.

N27

2020. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!