Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan hogy egy hölgy azért nem válik el a férjétől mert többek között sajnálja stb. , , közben meg másba szerelmes? És még kemény viszonya is van vele?

Figyelt kérdés
a stb alatt értek olyan dolgokat mint pl. :szégyenlem magam a család előtt. mit szólnak a gyerekek?, ezer szál fűz a házamhoz ….. Humbuknak hallatszik kívül állóként nem ? Vagy lehet valós alapja ? ki mit gondol.? jöhet jó is, és rossz is .

2020. márc. 10. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem humbuk ha utána utcára kerülne ....

Nem mindenki vagyonos

2020. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Idézem a szeretőmet: " Nem vagyok szerelmes a férjembe, de szeretem, mint embert, és mint a gyermekeim apját. Igen, le szoktunk feküdni, de nem jó már vele a szex. A ház is közös, nem akarjuk eladni, a vagyont nem akarjuk elfelezni, nem is beszélve a gyerekekről." Ő is szerelmes (belém), de az majd elmúlik. A szerelem egy úri huncutság, emiatt nem kell tönkretenni lelkileg, anyagilag senkit. Lehet lepontozni, de az a véleményem, hogy aki a szerelem miatt mindent felrúg az nem normális. A szerelem a költőknek való. Nagyon szép dolog, de nem egy tartós találmány. A házasság, tisztelet lehet tartós, ha szét nem dúlják a telhetetlen szeretők, álmodozó félrelépők.
2020. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen élnek így, nem mernek, vagy tudnak lépni.
2020. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy a saját boldogságát háttérbe helyezi az aki nem mer lépni kapcsolatból,házasságból. Inkább beletörödnek. Ekkor lépbe a 3dik. Igy is lehet élni,de az csak ideiglenes megoldás.
2020. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2" es ! Már ne is haragudj de ha a szerelem csak költőknek való és múló állapot, akkor minden házasság egy nagy hazugságon alapszik? ..és oda fajul előb utóbb mint pl amit te is csinálsz?,hogy van egy szeretőd vagy éppen te vagy az ? ez a helyes út ?
2020. márc. 10. 17:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor épp ezen agyaltam higy ha nen lennének anyagi korlátok

Pl közös hitel eladhatatlan több tulaju haz szegény emberek akiknek mind máshova külön menni....

Akkor még ennyi kapcsolat sem maradna együtt

2020. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mind helyett nincs
2020. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: nem a kettes vagyok, de az vitathatatlan tény, hogy a szerelem mulandó. Tisztelet, szeretet és szenvedély maradhat és kell maradjon helyette.
2020. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8" as ! A Tisztelet és a szeretet ott kezdődik hogy hű maradok a társamhoz . :) Szerintem.. Óriási gond lehet egy abban a házasságban ahol az egyik fél már félrelép, (érzelmileg is) és elgondolkodtató hogy bármilyen okból is érdemes e azt folytatni amiben felütötte a fejét a hazugság. .
2020. márc. 10. 17:32
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

4#vagyok

9#-nél jól leírtad,ezért is irtam,hogy beletörödnek... ott már elég gáznak kell lenni érzelmileg,hogy félre lépjen

2020. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!