Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megoldani? Meg kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Férjem a pálcika lábú, egy szál bél lányokat nézi nőnek. Én nem vagyok ilyen, 80 kiló vagyok és körte alkat. Tegnap közölte, hogy kétajtós szekrény méretű nő vagyok és nem tehet róla, hogy neki nem jön be a tank nő. Igaz, híztam 15 kilót a 21 év alatt, mióta együtt vagyunk. Viszont nem hajlandó arra válaszolni, hogy akkor miért akar szexelni velem, ha ennyire nem tetszem neki. Annyit mondott, miért ne. És mondja ezt úgy, hogy ő is hízott közel 10 kilót, pocakos, löttyedt a bőre. De neki csak a külső számít, holott ő sem egy Adonisz. De ez engem nem érdekelne, neki is megmondtam. Én is próbáltam rengeteg diétát, ideig óráig segített, de mindig visszatértem a rendes étrendhez, mert hát neki jó laktató kaja kell, neki főzzek olyat, magamnak meg diétásat. És mikor már a munka, gyerek, háztartás mellett ez nem ment, meg estére hullán zuhantam az ágyba, elvárta volna, hogy még én csábítsam el és legyek egy kis szextündér.
2020. márc. 11. 05:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos eleinte nem figyeltem, azt hittem, majd könnyedén leadom. Aztán jött a pajzsmirigy problémám, ami 2 hónap alatt rámrakott 10 kilót és már alig eszek, mégsem fogyok.

Reggel nem értette, miért puffogok ezen a kétajtós szekrény témán.

Sokszor mondtam neki, hogy egyik háztartási gép sem puncival működik, mutassa meg, hogy jobban tudja, bizonyítsa be, hogy béna vagyok. De a szájával tudja csak csinálni, mert konkrétan a hűtő mellett éhen hal.

Tegnap este mondtam neki, hogy nőnek érezhessem magam és nőként tudjak viselkedni, ahhoz az kell, hogy úgy viselkedjen velem. Azt mondta, ez hülyeség, legyek nő és akkor majd ő is úgy fog rámnézni .

2020. márc. 11. 08:18
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyél is nő! Ha neki nem kellesz hidd el lesz olyan aki kinyalna, mint Bodri a kislábast! Az én exem kocának hívott, letépem, szépen lefogytam! Érdekes még 40 fölött is jó nőnek érzem magam! És nélküle minden sokkal jobb!
2020. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. A férjed főzzön magának, te meg vagy rendelsz magadnak diétás kaját vagy főzöl magadnak. Gondolom neki is van 2 keze, majd zabál amit talál vagy készít magának. Vasalni teljesen felesleges egész este, ezt nem is értem. Ha kell neki 1 ing, akkor kivasalja magának, nem vagy cseléd.


Én a helyedben ezt alkalmaznám, szexeljen vele a bánat, majd próbáljon meg ilyen testtel magának szeretőt találni, hamar rájön, hogy a kutyának sem kell, használja a jobb kezét!


Egyébként meg otthagynám a francba, minél előbb.

2020. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért futsz utána?


Érezd magad nőnek, és lesz egy rendes pasid.

Ez soha nem fog megváltozni.

2020. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam a gyerek miatt normálisan viselkedni. De reggel megmondtam, hogy elég volt, nem vagyok hajlandó tovább hallgatni a sértéseit.
2020. márc. 11. 09:10
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne is hallgasd. A gyerek miatt meg pláne ne. Neki sem jó, ha feszült légkör van otthon. A férjednek meg ideje szembesülni a tettei következményeivel. A jövőben talán majd elgondolkozik a bunkó viselkedésén,ha meg nem, akkor így járt. Azért, mert elvett, nem vagy köteles eltűrni a faragatlan személyiségét egy életen át. Nem szeretek rosszat kívánni senkinek, de az ilyet típusnak igen.
2020. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megoldani, válj el, mindenkinek jobb lesz. Én egy ilyen ember elé egy pohár vizet nem tennék le.

Nem probléma, hogy már nem tetszel neki, kereshet 1001 másik nőt helyetted. Persze ha bármelyik épkézláb nő szóba áll vele...

2020. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az esti főzés helyett járj el edzeni és rendelj magadnak diétás kaját, a gyereknek meg rendeset. A férjed meg oldja meg ahogy akarja. Szedd rendbe magad és utána hagyd el. Hadd higyje csak azt, hogy miatta jársz el edzeni. Sokkal nagyobbat fog koppanni, ha majd bomba alakkal fogsz elválni.
2020. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges megoldani. Pláne a gyerekek miatt. Nekik sem esik jól ezt hallgatni. Marha jó lehet, arra "várni", hogy apuka hazaér, aztán boxerban mereszti a valagát a kanapén, nagy, szőrös hordó hassal, ki kell szolgálni zabálnivalóval, aztán anyukát sértegeti egész délután, miközben neki is olyan teste van, mint egy amőbának. De azért megjegyzést tesz másokra.
2020. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, sovány nőként kicsit rosszul esett az első mondatod.


De amúgy az előttem szólóknak maximálisan igaza van, ne hagyd hogy cselédként kezeljen. Én a helyedben már otthagytam volna, de megpróbálhatod még megnevelni. Tényleg állj a sarkadra, ne hagyd hogy így bánjon veled.

2020. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!