Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megoldani? Meg kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Férjem a pálcika lábú, egy szál bél lányokat nézi nőnek. Én nem vagyok ilyen, 80 kiló vagyok és körte alkat. Tegnap közölte, hogy kétajtós szekrény méretű nő vagyok és nem tehet róla, hogy neki nem jön be a tank nő. Igaz, híztam 15 kilót a 21 év alatt, mióta együtt vagyunk. Viszont nem hajlandó arra válaszolni, hogy akkor miért akar szexelni velem, ha ennyire nem tetszem neki. Annyit mondott, miért ne. És mondja ezt úgy, hogy ő is hízott közel 10 kilót, pocakos, löttyedt a bőre. De neki csak a külső számít, holott ő sem egy Adonisz. De ez engem nem érdekelne, neki is megmondtam. Én is próbáltam rengeteg diétát, ideig óráig segített, de mindig visszatértem a rendes étrendhez, mert hát neki jó laktató kaja kell, neki főzzek olyat, magamnak meg diétásat. És mikor már a munka, gyerek, háztartás mellett ez nem ment, meg estére hullán zuhantam az ágyba, elvárta volna, hogy még én csábítsam el és legyek egy kis szextündér.
2020. márc. 11. 05:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem akartam bántani a vékony nőket, ne haragudj. B nem volt rossz szándék bennem.
2020. márc. 11. 16:13
 22/22 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nincs mit megoldani...
2020. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!