Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben vagy szerelem nélkül élni?

Figyelt kérdés

A párommal több mint öt éve együtt vagyunk, közös ház hitellel, kihült kapcsolatban, sex minimális. De megismertem valakit a munkahelyemen. Vele az első perctől megvolt a szikra. De családja van, gyerekei felesége, és több mint 15 évvel idősebb nálam. A szülei és az én szüleim is ellenzik a kapcsolatot. A viszonyunk másfél hónapig tartott, már mindenki tudott róla. Elhagyta volna értem a családját de féltem lépni. Azóta nem találkoztunk eü okok miatt.

Érdemes tovább élni egy boldogtalan kapcsolatban, vagy kockáztassak és válasszam a szerelmet?

Vajon tartós kapcsolat lehet ekkora kor különbséggel?

Tényleg szeret és meg tud bocsátani?



2020. márc. 11. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Soha senki nem gondol a harmadik (egyben jó) megoldásra. Rossz kapcsolatból kilépni, de nem rögtön fejest ugrani a másikba. Kicsit lehet lenni egyedül is. A szerető nagyon izgalmas ha ritkán látja az ember és még tilos is. De együttéléskor általában kiderül, h neki is büdös a lába, unja a szexet, és úgy összességében nem olyan, mint amit elképzeltél.
2020. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a pároddal sem úgy kezdted, ahogy most vagytok, és ezzel a pasival sem lesz jobb pár év múlva.

Ne haragudj, de aki másfél hónap után felakarja rúgni a házasságát gyerekektől, az nem vehető komolyan. Valszeg messze nem te vagy az első kalandja.

2020. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A a pároddal 5 év után itt tartatok, hogy kihűlt az egész, akkor eleve nem maradnék benne a helyedben, hitel és szerelem ide vagy oda. Ebben a kapcsolatban semmi értelme benne maradni, gyakorlatilag még csak most kezdődött el, de már nem működik.

A szeretőt is hanyagolnám, jól mondják a többiek, aki másfél hónapos kapcsolat miatt képes lenne elhagyni a családját, az nem megbízható. Valószínűleg mellőled is ilyen könnyedén dobbantana, egyrészt, másrészt hozzád is hasonlóan hűséges lenne.


Én egyiket sem választanám, de nem én vagyok ebben a helyzetben.

2020. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se választanám. Kilépnék a kapcsolatból, rendezném az anyagiakat és felépítenék egy új, stabil életet egyedül.
2020. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hü lye vagy, már bocsánat. Hogy lehettél kapcsolatban egy nős emberrel, akinek ráadásul még gyerekei is vannak!!! Ha nem szereted a férjed, és az elején sem lehettél bele szerelmes,úgy értelmezem, akkor váljál el tőle, adjátok el a házat, és próbálj más embert keresni, akibe bele is tudsz szeretni, de csak akkor, ha még nincs gyereketek. Jobban meg kellett volna gondolni, kihez mész hozzá.
2020. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mi nem vagyunk házasok, se gyerek. 22éves vagyok, a párom 25.

Lehet hogy hülye voltam hogy bele szerettem, de megtörtént. Megfogott benne valami, azt is tudom hogy mi.

2020. márc. 12. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden szerelem ellaposodik. Azt nem itelem el, ha valaki felrelep. Ha nem tenne, gondolatban ugyis csal, es meg vadolja is a parjat a boldogtalansagert.

Semmikepp nem vele kepzelnem a boldog jovot. Hacsak a ket hazassag enelkul is megy tonkre. De attol meg nincs garantalt happy ending. Jo lenne valahogy egy gyonyoru emleknek eltenni, lezarva.

2020. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!