Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesek! Volt már részete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Volt már részetek igaz szerelemben? Hogy ismertétek meg a Nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

A húszas éveim elején járok, de teljesen el vagyok keseredve. Volt már kapcsolatom, de nem éreztem, hogy a párom szeretett volna. Én már az elején fontolgattam, hogy feladom egy álmom a kapcsolatért, de ő füle botját nem mozdította értem. Érdektelenséget mutatott a dolgaim felé, amikor szükségem lett volna rá fél vállról vett, nem szeretett. Sajnos a környezetemben is csupán egyetlen pozitív példát tudok kiemelni.

Tényleg egy ilyen elcseszett generáció lenne az enyém?



2018. jún. 26. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt már részem igaz szerelemben, de eddig 1 embernél hittem el a dolgot. A többieknél feltűnt, hogy valami mindig volt a háttérben.

A generáció maximum azért elcssztt, mert ideálokat kerget és felszínes. Egy csomó ember szenved egy jó kapcsolatban, mert teljesen megalázkodik.

2018. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fent voltam egy társkereső oldalon. Népszerű voltam, több férfivel is beszélgettem, ismerkedtem. Nem volt konkrét elképzelésem sem jellemről, sem küllemről, csak nagyjából hogy a közelemben lakjon, legyen családcentrikus és csak komoly kapcsolat érdekelje, legyenek tervei a jövőjét illetően és tegyen is érte...

Elmentem randikra, de rendre csalódás ért. Aztán volt egy férfi, aki nagyon is érdeklődött irántam, és én is iránta. Aztán ez lecsappant a részemről, mivel kicsit messze is volt, meg sokszor olyan érdektelennek tűnt, szóval nem nagyon tudott udvarolni, egy idő után azt hittem, nem is igazán tetszem neki (ami később kiderült hogy a tapasztalatlanságából adódott)... Aztán egy érdekes esetnek köszönhetően komolyabban elkezdtünk beszélgetni, lelkizni, majd annyira megtetszett, hogy megkérdeztem, nem találkozunk-e (Igen, mertem kezdeményezni, jelet adni neki hogy van esélye). Ő elfogadta, találkoztunk... Ahogy megláttuk egymást első pillanattól kezdve működött köztünk minden. A kapcsolatunk nagyszerű alapokon van, a személyiségeink tökéletesen kiegészítik a másikat, nagy köztünk a szeretet-szerelem-szenvedély. Ő 28, én 22 vagyok. Mondta nekem, hogy 25 alatt nem is igen akart ismerkedni senkivel, úgy volt vele, azok a lányok még túl éretlenek, ki akarják még élni magukat, nem alkalmasak komoly kapcsolatra - majd általam kellemesen csalódott. A családtagjaink is imádják a másikat. Ő már meg akar állapodni, komoly tervei vannak velem én pedig boldog vagyok, hogy mellettem szeretné ezeket kivitelezni. Megtaláltuk a tökéletes társat, a többi most már csak rajtunk múlik.

Ha belegondolok, hogy nem sok kellett hozzá, hogy végleg elkerüljük egymást, mindig megborzongok. Lányok/fiúk, nők/férfiak, sosem tudhatjátok, ki lesz számotokra az ideális társ! Járjatok nyitott szemmel, nem biztos hogy az lesz a jó személy, akit elsőre gondoltok... :)

2018. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

26 voltam, chat.hu-n találkoztunk.


Fél évig csak cseteltünk, aztán találkoztunk és öt hónapos távkapcsolat után kiköltöztem hozzá.


1,5 éve élünk együtt :)

2018. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!