Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket ez nem zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, hogyha a párotok idegen nőket néz/követ/lájkol? Nem tudom ez csak engem zavar-e vagy mást is? Azt mondja neki lényegtelenek, csak a ruhák vagy pl. tetoválások miatt nézi.

24/L



2020. márc. 11. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem érdekel. Az viszont zavarna, ha bikinis csajokat làjkolgatna, de nem is azért mert esetleg én nem úgy nézek ki, hanem mert megalázó ràm nézve.
2020. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém utcán megnéz nőket, tudom mert nekem kommentálja őket. Neten nem nagyon követ senkit. De én úgy vagyok vele, hogy megbízom benne. Nem korlátozhatom teljes mértékben a netes tevékenységeit.
2020. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenek a férfiak, mindig megnézik a jó nőket, ez ellen nem tehetünk semmit.
2020. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férfiakat és a nőket is megnézzük.
2020. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem már az is zavar ha követ olyan lányokat.. és tudom, hogy nem szereti ha megszabnak neki valamit ezért sem hozom fel neki.
2020. márc. 11. 23:19
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Már nézni se szabad?? :P

F

2020. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, párom nem követ így senkit. Egy két régebbi nő ismerőse képeit, ha épp látja lájkolja.

N27

2020. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem egy két konkrét nőről van szó, inkább oldalakról.
2020. márc. 11. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Megengedhetnél magadnak annyi önbizalmat h ezt le💩od.. elvileg jól választottál, akk minek parázni? Ha nem jól, ideje jobbat.
2020. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire zavarna, mert amennyire én látom, nem csinál ilyeneket. Több nőt nézek meg én nő létemre, mint ő.


Valószínűleg megalázónak és szánalmasnak érezném magam egy ilyen ember mellett. Nem azért zavarna, mert féltékenykedős típus vagyok, hiszen a páromnak is vannak női barátai, bele is látok a kapcsolatukba és tök normálisan viselkednek egymással, nem zavar, ha beszélgetnek/amennyit és ahogy beszélgetnek, ha kedvelik egymás dolgait vagy találkoznak, mert a lányok is normálisak és a párom sem egy rohadt kéjenc sem online sem offline... Sokkal inkább azért zavarna egy ilyen, mert rohadtul megalázva érezném magam... Mikor valaki egy barátja képét kedveli, az aranyos. Mikor egy idegen qrva képét amiről üvölt, hogy azt a réteget célozza meg vele, ami egy állat szintjén mozog... És ha a párom erre harapna... Akkor szégyellném, hogy egy ilyen színvonalú ember mellett élem az életem.

2020. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!