Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket ez nem zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, hogyha a párotok idegen nőket néz/követ/lájkol? Nem tudom ez csak engem zavar-e vagy mást is? Azt mondja neki lényegtelenek, csak a ruhák vagy pl. tetoválások miatt nézi.

24/L



2020. márc. 11. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

első na igen ez a legnagyobb igazság! férfiként írom de pl nőknél meg nagyon sok "férfi" barát van párkapcsolat mellett... az is eléggé megalázó és nagyon nem illendő!

de férfiként írom nem a tetkóról van szó nem is a ruhákról hanem csak szereti nézni azokat a nőket...

ha zavar akkor mond el neki beszéljétek meg amúgy ez sem illő hogy barátnő mellett mindenféle nőcskét bekövetünk főleg akik bikinikben meg ilyen pussy villantó rucikban pózol egész nap...!

2020. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem zavar, mert már felnőttem.
2020. márc. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavar. Pont ez nyomja lejjebb az amúgy is alacsonyan lévő önbizalmam. Próbálj meg te úgy önbizalmat építeni, hogy gyerekkorodtól kezdve semmibe vagy véve és a párkapcsolatodban is csak másodlagos vagy a modellek szépsége után. Nehéz meló.
2020. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert nem kanos kisfiú a párom, és nem csinál ilyeneket. :)
2020. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!