Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti emiatt féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti emiatt féltékenyek lennétek? Pasik, ez nektek jelentene vmit?

Figyelt kérdés

A barátomnak múlt héten volt a szülinapja és egyik közösségi oldalon kb 8 csaj írt neki. És egy pasi. Ez iszonyat rossz volt látni és rettenetesen zavar.

Szerintetek mit tegyek?

Amikor szóba hozom h rengeteg lánybarátja van akkor azt mondja h ne foglalkozzak vele, mert csak engem szeret.

Valaki tudna nekem segíteni megfogalmazni h hogyan magyarázhatnám el neki h ez nagyon zavar és h ezen utána elgondolkozzon?

legszívesebben féltékennyé tenném, h tudja mit érzek:( mert másképp nem érti meg !


2010. júl. 25. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Van okod, hogy féltékeny legyél bármelyikükre? Nem feltételezem sem az igen, sem a nem választ, neked kell tudnod.

Ha nincs okod, akkor fogadd el, hogy a párod azokkal barátkozik, akikkel szeretne. Nagyon el tudod rontani a kapcsolatodat azzal, ha elmarod bármelyik barátjától, ha lány is az illető.


Ha van alapja a féltékenységednek, akkor azt beszéld meg vele. Biztosítsd affelől, hogy nem akarsz beleszólni, hogy kivel barátkozik, de mondd el neki, hogy miért aggaszt a dolog, mi az alapja a féltékenységednek, és hogy szeretnéd, ha találnátok közös megoldást. A lényeg, hogy mindketten legyetek tisztában vele, hogy ez egy valódi probléma, amit közösen kell megoldanotok.

Ha te nem akarod elhidegíteni a barátaitól, és ő nem akar a "ne aggódj, cica, téged szeretlek" dumával lerázni, akkor kölcssönös jószándékkal eljuthattok egy megoldáshoz.

Ismered egyáltalán azokat a lányokat? Lehet, hogy ezen a területen kéne előrelépni.

2010. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

valószíűleg nincs alapja, de én féltem és mivel én nem nagyon beszélek más pasikkal, habár engem jobban megnéznek utcán mikor együtt vagyunk, ebből azt akartam kihozni h én nem kommunikálok csak pasikkal hanem engem max ő megbámulnak (a pasim nem egy adonisz a kedvessége miatt beszélgetnek vele a lányok legalábbis eddig így szűrtem le)

köv személyes találkozásunk alkalmával mindeképp tisztázni akarom ezt , cak még mindig nem tudom h h hozzám fel a témát

2010. júl. 25. 12:58
 13/14 anonim ***** válasza:
"figyelj, Kicsim. valamiről beszélni szeretnék veled. te hogy viszonyulsz a lány barátaidhoz? milyen viszonyban vagy velük? tudod, meglepett, hogy szülinapodra szinte csak lányok köszöntöttek fel. szerintem több szebb lány van a barátaid között, ezért bevallom, kissé féltékeny vagyok rájuk..." valahogy így kezdhetnéd.
2010. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

szia! köszönöm válaszod segített :) és jól leírtad

megpróbálkozom ha végre tallkozunk már:S

köszi mégegyszer

2010. júl. 25. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!