Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csaltátok meg valamikor a párotokat, úgy hogy róla nem gondoltátok hogy félre lépett elöte? Ha igen, mesélnétek róla? Ki tud arról, hogy félreléptetek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer egy céges bulin volt egy csók egy kollégàval. Iszonyat bűntudatot volt, és nem mertem elmondani, féltettem a kapcsolatom. Aztàn kiderült hogy neki a kapcsolat alatt több nővel is volt dolga.
2020. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem konkrét megcsalás, de volt egy 6 hónapos kapcsolatom ami nagyon döcögött az elejétől kezdve, és mielőtt szakítottam egy néhány héttel elkezdtem találkozni valakivel. De csak sétáltunk meg beszélgettünk. Az akkori párom ha ezt csinálta volna leszartam volna, de ha szerettem volna akkor rosszul esne
2020. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Felületes kapcsolatokban amikben valojaban nem jártunk, csak neha együtt voltunk együtt màszkàltunk/bandàztunk en soha nem "zàrkoztam be". Szoval amig nincs kimondva részéröl hogy szeretne vagy jàrunk, addig komolyan sem veszek senkit. Plane hogy az alig/hébe hoba/spontàn es soha nem megbeszélt talàlkozàsok nekem nem kapcsolat. Attol en szerelmes voltam, de nem jartam csukott szemmel soha mivel komoly kapcsolatra vàgytam.
2020. márc. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Céges bulin két kollégámmal lefeküdtem.

10 évig titkoltam.

Akkor tudtam meg, hogy a barinőmet dugja a "kedvesem"...

Azóta nincs lelkiismeret furdalásom.

2020. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!