Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja nem élvezi a szexet annyira de nem hagyna el mert szeret?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről?


3 éve vagyunk együtt.



2020. márc. 14. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Nyílván nem szeret, ezt te is sejted szerintem, csak nem akar megbántani.
2020. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem szeret.
2020. márc. 14. 19:48
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szokták elmondani. Ö öszinte volt.
2020. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Ez egyátalán nem jó jel. Valami változtatás mindenképpen szükséges. Helyetted is remélem, hogy evvel nem azt próbálja előkészíteni, hogy mással is lehessen, miközben veled van együtt párkapcsolatban, tehát nem csupán egy finom felkészítés rá, esetleg, hogy te dobd be ezt az ötletet.


Ha a szex nem jó akkor idő kérdése csak és baj lesz.

2020. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevés az infó, ez alapján annyit lehet csak írni hogy azt kéne megfejteni (=megbeszélni vele) hogy milyen gondok vannak a szexben, hogy tudnátok javítani rajta és természetesen meg is próbálni azt. Mitől érezné jobbnak, mikre vágyik? Rendesen leülni vele és komolyan átbeszélni.


Ha ezekbe bele se akar menni, nem akar foglalkozni vele, akkor halál, más van a háttérben és nem tudsz mit csinálni, mert ő nem akarja megoldani.

2020. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
aha, persze... majd 1 év múlva térjünk vissza a témára.
2020. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolom, hogy ha segíteni akarsz a kapcsolaton, azzal foglalkozz, hogy lehetnél szexi a szemében.

Amúgy ha a saját fejemmel gondolkodom, szerintem nem tartaná szépnek, hogy rögtön, három év után az első szóra azt mondja, hogy rossz a szex + elhagylak. Nyilván ezt "muszáj" lassan felvezetni, megnézni, hogy lesz-e változás, hogy kezeli a másik, meg saját magad a helyzetet, a kimondás után. Plusz ha még így is hónapokig kényelmeskedik, akkor is szerintem csak addig nem fog elhagyni, amíg nem jön egy új férfi, akiért majd rendesen "nedvesedik". Akkor majd erőt vesz magán, hogy kielégíthesse igényeit. L

2020. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én így mentem férjhez. Azt mondtam, nem olyan fontos a szex, ha van szerelem. Nos, évek múltán tönkrement az egész. :-(

Beszéljétek meg, próbáljátok megoldani.

2020. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%
Nem tisztel, innentől kuka.
2020. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Sajnos gyorsan elmegyek,óvszerba hamar lekonyul, merevedési problémáim is vannak, nem tudunk feloldódni egymás mellett, 2 évvel ezelőtt jó volt, petting de sajnos nem lehet örökké azt csinálni. Neki van egy betegsége, nem tud hízni és kevésbé érzi magát szexynek, ,egyébként őszinték vagyunk egymással,néha túlzottan is vagyis ő.

Fogamzásgátlót szed, talán majd javulni fog a helyzet, de ezt tegnap mondta "Nagyon szeret nem hagyna el ezért, és meg kell ezt oldani. Azt is mondta lehet hogy már nem fog annyira szeretni és szex lesz előtérben, így nem biztos abban hogy együtt maradna velem....Rossz érzés de igaza van

2020. márc. 14. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!