Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret engem, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret engem, ha így viselkedik? L

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyun együtt,amik zavarnak és azt gondolom nem szeret:

-felébred és azonnal hátat fordít nekem és nyomkodja a telefonját

-magától kb soha nem bújik hozzám,hogy ölelgessen,simogasson

-ha valamit én mondok neki akkor elég semleges,semmi választ kapok ilyen lekezelő "jól van", "oké"


De mindennap keres amúgy és velem akar lenni,szervez programokat és néha elmonjda nagyon szeret velem lenni,nagyon bír engem,szeret engem. Csak néhány tette elég ellentétes??


2020. márc. 5. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem,ezt kár folytatni..
2020. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szerelmes.
2020. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hm akkor mégis mit mondjak neki? Mert ha rákérdezek azt mondja,hogy szeret engem.

Most mondjam azt,hogy figyu szakítok ezek miatt? De én eléggé szeretem már őt és szerintem ő is azt mondaná,hogy hülye vagyok,ha csak ennyi miatt dobom.


Amikor felhoztam neki ezt is,hogy nem érdekli amit mondok akkor vissza tudja mondani a szavaimat és azt mondja érdkeli csak nem tud ezekre mit mondani.

Az ölelgetésre azt mondta neki nincs erre olyan nagy igénye.

2020. márc. 5. 10:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet nem csak abban nyilvánul meg, hogy kimondjuk szavakkal. Hanem pl olyan apróságokban is, mint amiket írtál.

Ha direktbe rákérdezel, nyilván nem mondja azt, hogy "Bocs de nem szeretlek"

2020. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként akkor vagyok ilyen, ha nem vagyok szerelmes.

Ha tényleg szerelmes lennék és valaki 2 hónap után erről érdeklődne, mert számára nem kellően meggyőző a viselkedésem és emiatt rosszul érzi magát, akkor biztos próbálnám biztosítani róla, hogy szeretem, és sajnálatomat fejezném ki, ha nem adok neki kellő visszaigazolást és igyekeznék erre jobban figyelni. Persze lehet, hogy neki erre nincs kellő érzelmi intelligenciája, de akkor meg szerintem nem érdemes kapcsolatban maradni vele.

De valószínűbbnek tartom hogy nem szeret eléggé, csak kényelmességből nem akarja felrúgni a kapcsolatot.

Ha neked nem elégíti ki az igényeidet a viselkedése, akkor viszont ne azon lovagolj, hogy mit mondd, vagy mit nem. Ha neked Nem Jó, akkor keress olyat, ahol jó neked.

2020. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4, próbálja nyomatékosítani és bocsánatot is kért tőlem. De ezek ugye csak szavak. Igen figyelgetem ,hogyan érzem magam mellette és hogy jó ez így nekem vagy sem? Tudom senki sem tökéletes ... ő azzal jön,hogy de ajándékozásban mindig nagyon kimutatja az érzéseit. Nekem meg ez fura hiszen megbeszéltük mindkettőnk szeretetnyelve a szavak és érintések...nyilván értékelem az anyagi részét is ,de az elég hátul van nálam.
2020. márc. 5. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem meg ez fura hiszen megbeszéltük mindkettőnk szeretetnyelve a szavak és érintések..."

Vagy neki mégsem ez a szeretetnyelve vagy nem szeret.

Egyébként ha neki nem is ez a szeretetnyelve, de tudja, hogy neked ez fontos, akkor is meg kéne tanulnia, hogy feléd ezt kifejezze (már, ha elég fontos vagy neki). Pl. ha valakinek a másik elismerése a szeretetnyelv, akkor a párjának meg kell tanulnia dicsérni és ezt nem elfelejteni.

Leülnék ezt normálisan átbeszélni, ha nem változik vagy eleve nem vesz komolyan, akkor el kell gondolkodni a külön utakon.

2020. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mintha én írtam volna ezt a kérdést, az én barátom is hasonló. Ha gondolod írj priviben
2020. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egy lángoló szerelem.

Sőt semekkora.

Reggel rögtön hátat fordít, ezek a komoly beszélgetések, hogy oké... Azt se tudja, mit mondtál neki előtte.

2020. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!