Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen nem tudok megbocsátani?

Figyelt kérdés

Egy csúnya vita hevében a párom nagyon ronda szavakat használt rám...Már többször bocsánatot kért miatta, de egyszerűen nem tudok megbocsátani, mert túllépett egy határon.

Van az a vita, amikor jogom van a páromat gyökérnek meg idiótának nevezni??



2020. márc. 16. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Temperamentum, modor es idegallapot kerdese.
2020. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi volt a vita tárgya? Azért az sem utolsó szempont. Az ember a mosogatni való miatt nem mondd olyat a másikra, ami ennyire fáj. Ha valaki valami olyat tesz, hogy azzal kihozza a másikból ezt, azért így talán jogos kicsit, ha csúnyát mondott rád. Nem ismerem a sztorit persze, de mindennek oka van. Vizsgáld meg jól a dolgokat, aztán üljetek le beszélni.

Egy egyszerű példa, a volt barátomról kiderült hogy tényleg megcsalt az exével amég együtt voltunk, végig hülyének nézett. Na ott én is mondtam nagyon “szép” dolgokat neki...más esetben soha, és nem is jellemző rám, de akkor ott úgy megbántott, hogy azt éreztem azokkal a szavakkal visszarúghatok neki egy hasonlót.

2020. márc. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én megpróbálnám megbeszélni vele, hogy tényleg annak tart-e, mint aminek akkor nevezett. Ha kitér a válaszadás elől, nem hajlandó őszintén válaszolni, vagy mismásol, hogy csak a pillanat hevében, stb. stb., akkor agyő.
2020. márc. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes ez a kérdés. Nálunk előfordult, hogy egy vita hevében mondtam hasonlót, de én nem szántam olyan súlyosnak ezeket a szavakat, mint amennyire a párom magára vette. Aztán megbeszéltük, később meg odafigyeltem arra, hogy veszekedés közben se mondjak rá ilyet, mert ez neki borzasztóan rosszul esik.
2020. márc. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondta az egyik barátnőm, hogy ezek ilyenkor nem a szív szavai. Nyugodtan bocsáss meg neki, ha csak egyszer történt meg, de állíts fel egy határt. Ne járj úgy mint én.

A párom engem, ha haragszik lehord mindenféle idióta büdös k- nak, Stb. Ezek csak a “kedvesebb” változatok. Teljesen tönkretett már vele...És nem érti, hogy mi a bajom ezekkel. Én mindig mondom neki, hogy én kulturáltan vitatkozom, soha semmi csúnya szót nem használok. Szerinte én csúnya szavak nélkül is meg tudom bántani.

2020. márc. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az értékrendje! Ha a Tíédbe nem fér bele a párod viselkedése teljesen jogos és érthető,hogy nem tudsz megbocsátani! A vita is mint minden más, tükrözi az egyéniséget! Ha én szeretek valakit, még ha haragszom is rá, próbálom bántás nélkül megoldani a problémát!
2020. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A#6-osnak még 1000 pacsi. Valahol belefér valahol nem. Nálunk nem. Pedig 30 éve együtt vagyunk.
2020. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasd végig a szöveget, benne van a megoldás is:

https://www.youtube.com/watch?v=mANbeYM626o

2020. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!