Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat megpróbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat megpróbálja elcsábítani egy kolléga nője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, 2 hónapja kezdtünk új munkahelyet. Arra lettem figyelmes, hogy egy velem egyidős lány kerülgeti őt.de egy másik munkatársam is megjegyezte, hogy neki úgy tünik, tetszik a lánynak a barátom. Gondoltam, ez még nem jelent semmit. Aztán azt vettem észre, hogy egyre többet legyeskedik a barátom körül, és hogy a lány mindig próbál beszélgetni. A barátom egyik nap mondta, hogy a lány utálásokat tett neki,hogy "milyen jó pasi"

Elmondtam a nézeteimet a barátomnak, hogy szerintem a lány akar tőle valamit, és megkértem, hogy csak annyit beszéljen vele, ami a munkához szükséges....

Nem fogadta meg a kérésem, tegnap láttam,hogy kb 2 órán keresztül beszélgetnek. Kérdőre vontam, miről beszéltek annyit, de ő 2 mondttal le is rázott, és mondta, hogy fejezzem be ezt a viselkedést. elkezdett velem kiabálni,hogy mivan velem, elmentek otthonról?! Meg hogy tudta, hogy nem fogom már sokáig bírni hiszti nélkül..

Tudom, hogy alapjában nem lenne nagy dolog, hogy mással is váltott pár szót, de nekem rosszul esik, mert itthol meg órákon át csak játszik, meg telefonozik. Ha szólok hozzá, meg sem hallja, mindent 2x kell elmondani...

Nagyon a végét rugja mar ez az egész, de nem tudom, hogyan folytassam tovább az életem. Nagyon sokat sírok, nagyon el vagyok keseredve. Mit tennétek ilyen helyzetben?



2020. márc. 17. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes itt néhány válaszoló, hogy a kérdező üljön és nézzen ölbe tett kézzel. Ugyan azt is végig kéne néznie, hogy megdönti ezt az utolsó ribizlit, aki foglalt pasira hajt? Meg még ő a hisztis és ő hagyja abba? Hát ha az én párom ilyet csinálja, egyszer beszélném meg vele szépen, hogy ha tisztelne, ne b*szná ezzel direkt az agyam (a kérdező leírásából nekem az tűnik elő, ez a gerinctelen féreg "párja" még élvezi is ezt az egészet), hogy órákat pofázik a kolleginával - biztos munkáról természetesen. Ha tovább folytatná, dobnám ki, mint macskát. Legyen önbecsülésed kérdező, ez a pasi semmibe vesz téged és az érzéseidet!
2020. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem mondom, hogy szálanként tépném ki a kedves kis kollegina haját, mert azt ugye nem illik-jujj...Viszont azt garantálom, ha most nem hagyod ott ezt a jellemtelen gyökeret, végig kell majd nézned, ahogy mást kefélget a hátad mögött. Persze akkor is te leszel a sz.. r szemét, mert ugyebár miattad lesz az is.

Szóval én most borítanám a bilit!

2020. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos azt akarja hogy harcoljatok érte: aki győz olajbírkózásban az választhat hogy páros vagy páratlan nap szeretne szexelni vele. A vesztesnek meg marad a többi nap
2020. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!