Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olyan dolgokat mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyan dolgokat mond egy egy nőre, hogy miért nem tetszik neki, amikért más pasik megvesznek?! Én meg az őrületbe kerülök ettől.

Figyelt kérdés

Emberek úgy érzem megőrülök komolyan mondom. Már sokadszorra nézek szembe vele, hogy a párom olyan dolgokat mond egy egy nőre, hogy miért nem tetszik neki, amikért más pasik megvesznek. Kezd nekem hitelét vesztett lenni a dolog, mert ilyen már nincs.


Adott a legújabb tegnapi sztori.


Múlthéten meséli, hogy új kolléganője érkezett. Minden nap csepegtetett róla pár infót, ami tök rendben is van. Erre tegnap este felhív és magától elkezdi mondani, hogy szép arcú ez a lány, de mennyire nem az esete mert vékony a csípője, nagyok a mellei, vékony az egész lány és milyen gizda lábai vannak. ( többször is kihangsúlyozta az esete én vagyok: izmos, sportos, vékony testalkat, szélesebb csípő, közepes-kicsi kerek formás cicik, de itt ez nem is lényeg).

Hát addig addig mesélt róla, csak felkeltette a fantáziám, mégis mit magyaráz ennyit. Rákerestem a csajra. A csaj mellei kisebbek az enyémnél, a csípője ugyanolyan széles, semmi komolyabb különbség nincs közöttünk a fejünket és a magasságunkat leszámítva.

Mégis miért mondogatja akkor hogy nem jön be mert ilyen-olyan (ami nem is igaz)?

Ez már a sokadik eset, hogy egy nálam kisebb mellű/seggű nőre hogy az ő melle/segge nagyobb. Egyszerűen nem értem. Baj van a látásával? Vagy mit akar ezzel?



2018. okt. 1. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Kurogatja. Es nem csak ot.

Ezt vehetet halal komolyan...

2018. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez most komoly???

Írok privátot. Kérlek fejtsd ki nekem, miből gondolod ezt. Soha életemben nem féltékenykedtem, de komolyan mondom tegnap az ütő megállt bennem, mikor megláttam, hogy kiről beszél. Ez olyan volt, mintha egy 10 centis vonalzóra azt mondanám az kisebb mint a másik ami ugyanúgy 10 centis... Nem is értettem, sem azt hogy mit magyaráz nekem róla, sem azt, hogy miért hasonlítgat össze vele, azt meg pláne, hogy miért talál ki dolgokat, hogy miért nem jön be neki, hiszen dekoratív lány, nyílván van szeme.. Ezekszerint nem csak szeme volt hozzá???

2018. okt. 1. 09:03
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván azért mondta, hogy azt hidd, hogy nem jön be neki. Egyszerű férfi hazugság.


Az első barátomnak én voltam az első nő az életében és 18 éves fiúka lévén, nyilván más nőkre is vágyott volna, de nekem mindig azt mondta még a suli legjobb csajára is, hogy “fu milyen ribis, neki nemis jönnek be az ilyenek”. Nem a fenét nem, bármelyik pasi addig dugná, amíg mozog :D Csak azért kamuzott nekem, hogy elhitesse velem, hogy csak én kellek neki.

2018. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Mi a fenének emlegeti? Azt sem tudom, ki a férjem munkatársnője. Biztosan van, vagy lesz valami köztük. A férjed legalább is nagyon szeretné. Unja az otthonit.
2018. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod 15?:)))))
2018. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

40 éves a párom.

Meglepődve olvasom a kommentjeiteket, mert őszintén azt gondoltam, hogy biztos túlagyalom a dolgot. Már felkészültem a különféle savazásokra, hogy miket kapok majd, amiért ennyire hülyén gondolkozom de egyszerűen nem értem az ilyen helyzeteket. Nem szoktam féltékenykedni, sose voltam az. De itt már egyszerűen nem bírom visszatartani magam, hogy ne érezzek semmi ilyet.

2018. okt. 1. 09:18
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
A féltékenykedéssel semmi gond nincs, ha van oka. Úgy említed, mintha ettől valami hisztis libának tűnnél, pedig ebben a helyzetben teljesen jogos.
2018. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy is érzem magam, mintha most átmentem volna egy hisztis, féltékeny libába, vagy egy házisárkányba vagy nem tudom. Legalábbis úgy csinál mintha én felfújtam volna ezt az egészet és beleképzelnék dolgokat.


El sem bírom hinni, hogy így taktikázzon az akit én ennyire szeretek.

Néha úgy érzem legszívesebben homokba dugnám a fejem és tudomást sem vennék róla legszívesebben, de tudom azzal semmi nem oldódna meg...

2018. okt. 1. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az indokolatlan féltékenyseget a legnagyobb butaságnak tartom, mégis azt gondolom, hogy a barátod több, mint gyanús. Mintha letagadná a nyilvánvalót, hogy igenis tetszik neki a kolléganő és saját magát győzködné az ellenkezőjéről.
2018. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Akk en is leirom. Nem vagy hisztis liba.

Okkal vagy igy felturbozba. Sajnos.

2018. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!