Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres folyamatosan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres folyamatosan, ha se járni, se szexelni nem szeretne? Vagy lehet csak nem vallja be?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel régóta kerülgetjük egymást. utóbbi pár hónapban minden nap beszéltünk, szoktunk együtt bulizni is, meg randizgatni, ilyenkor csókolózunk, sétálgatunk kézen fogva, szépeket mond, simogat szóval elég romantikus szokott lenni, mindenre meg akar hívni, alig tudom kiharcolni, h ne mindig ő fizessen.

Ennek ellenére nem akarja kimondani, hogy járunk, először arra gondoltam, hogy csak le akar fektetni, de már hónapok óta tart a dolog, és nem történt semmi.


Arra is gondoltam, hogy van más nője is, de azóta kiderült, hogy ez biztos h butaság, alkalmi kapcsolatai sem igen vannak.


Mit akarhat tőlem?


2010. júl. 25. 18:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
lehet hogy félénk,és arra vár hogy Te kezdeményez.ilyen fiuk is vannak.
2010. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

de már kezdeményeztem, és nem jöttünk össze :( aztán volt egy rövidke szünet, de előröl kezdődött az egész....tusom h igazából keresnem kéne vki mást, de nem tudom elengedni, nagyon szeretnék vele lenni.

mondjuk ő se nagyon tud, pl amikor elutazik vmelyikünk mindig előadja, h h fogok hiányozni, egy h majd hívjuk egymást/írjunk, és mindig szoktunk is.

2010. júl. 25. 18:48
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát kérdezd meg tőle basszus, Jani mi a rossebet akarsz te tőlem?
2010. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak egy jó erős,,barátság":)
2010. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

már megkérdeztem, de csak összezavarodott, és annyi értelme volt amit mondott h még nem tudja....de már szégyenletesen sok ideje húzódik a dolog, fura h nem tudja még.....

azért nem akarom ezt kérdezgetni túl gyakran, neh elveszítsem végül :S

2010. júl. 25. 18:54
 6/29 anonim ***** válasza:
én megfektetlek ha akarok:P
2010. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

18:57 épp ez a baj, h csak vele akarok :(


így még arra sincs esély, h vki mással járjak, pedig már próbáltam, de végül szakítottam a másik fiuval, mert mindig rá gondoltam

2010. júl. 25. 19:01
 8/29 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Nem minden srác akar pár hónap után lefeküdni valakivel. Inkább örülnöd kéne, hogy nem a bunkó rétegbe fogtál bele. Ez meg eléggé "járásnak" számít, nincs mit ezen kimondani. Ha szeret, miért feküdne le másokkal helyetted?
2010. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szeritnem közelítsd meg arról az oldalról, hogy mit eszel te egy olyan fiún, aki hónapok alatt annyit nem képes eldönteni, hogy akar-e valamit tőled. Ha végre megszüli a döntést és akar, akkor majd lehet olyan lesz, mintha örökbe fogadtál volna egy gyereket, vagy lenne egy kisöcséd, aki semmit sem tud eldönteni és neked kell majd helyette is.
2010. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szabj neki határidőt a döntésre. Ha nem tudja hogy szeret vagy sem, akkor miért csinálja ezt veled? Talán van benned valami amit nem tud elfogadni. Segíts neki dönteni. Vagy mondd azt hogy próbáljátok meg komolyabban. Ha azért finomkodsz mert nem szeretnéd elveszíteni, akkor abba fogsz beleőrülni, hogy meg se szerzed igazán.
2010. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!