Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan (külön városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (külön városban élő) pár, akik a koronavírus lecsengéséig nem fognak találkozni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mert a párom ezt akarja, de én nem vagyok képes ezt kibírni. Felhívni is csak ritkán szokott. Szerintetek normális dolog addig nem találkozni?
2020. márc. 20. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 Mindent tönkretesz ez a szar. Mindezt mert a kínaiak nem bírják ki denevérevés nélkül.
2020. márc. 20. 21:54
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyelőre még más városban élünk, mindketten home office-ban toljuk, mindkettőnknek van gyereke (ő a férfi, a srácai az anyukával élnek), és a sok idióta, felelőtlen emberrel ellentétben mi betartjuk az otthon létet, így lassan 1 hete nem láttuk egymást és valószínűleg egy darabig még nem is fogunk tudni találkozni. Hogy hiányzik-e? Borzasztóan, de kibírjuk, mert értelmes felnőtt emberek vagyunk. Nincs olyan nap, hogy ne beszélnénk telefonon, emellett sokat üzenünk is egymásnak.
2020. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%

Jelen.

Ráadásul én felvidéki vagyok, jelenleg kötelező 14 napos karanténban, így egy országhatár is elválaszt minket.


Szerintem egy biztos alapokon álló párkapcsolatban minden további nélkül ki lehet ezt bírni.

Hangsúlyozom, hogy nem kellemes, elképesztően hiányzik a másik, de pont a biztos alapok miatt, a kölcsönös bizalom miatt és a rendszeres kommunikáció miatt (nem csak messenger, hanem hanghívás, videochat is) a súlyos hiányérzet ellenére el lehet viselni a kapcsolat károsodása nélkül.


Van ott baj, ahol pár nap/hét külön töltött idő simán egymás ellen fordítja a párt, nem?


F

2020. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

Mi sem fogunk találkozni a párommal. Megbeszéltük, és nem csak a magunk, de a szüleink érdekében is. Már most nagyon hiányzik, de próbálok arra gondolni, hogy ha vége lesz ennek, akkor sokat leszünk együtt. Már tervezgetjük miket fogunk csinálni. Addig naponta többször beszélünk, van videochat is. Nem könnyű, de bízunk egymásban és vigyázunk egymásra, ami most a legfontosabb.


Mindig arra gondolok, hogy a nagyszüleinknek/dédszüleinknek hónapokat kellett várnia egy-egy levélre, és évekig nem is látták egymást, ha nem volt szerencséjük, akkor meg soha többet nem találkoztak.

Ehhez viszonyítva nagyon nagy szerencsénk van. Becsüld meg a lehetőségeket, még ha nehéz helyzetben is vagy.


19/N

2020. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A ti kapcsolatotokban a kommunikáció nagyobb gond lehet, mint a mostani állapot. Ha ez nem lenne, akkor is gáz lenne, hogy nem beszéltek. Sok értelme van ennek.
2020. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Tudom, hogy szar. A korona csak rátesz egy lapáttal.
2020. márc. 21. 17:39
 17/19 anonim ***** válasza:
Budapest, két külön kerület és nix találka.
2020. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Vannak ilyen párok pl. a hétköznapokban is. Mondok egy extrém példát pl. kommandós és párja. Ha mennie kell akkor a párja gyakran azt se tudja hol van.
2020. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a barátommal néhány nappal azelőtt jöttem össze, hogy bezárták volna az egyetemeket. Lassan 2 hete nem találkoztunk. Ő Budapesten lakik albérletben, én meg az agglomerációban. BKV-znunk kéne ahhoz, hogy találkozzunk, így megfertőzhetnénk egymást plusz az én családomat. Tisztában vagyunk azzal, hogy valószínűleg egyikünknek sem lenne komoly baja tőle, de mind a ketten komolyan vesszük az otthonmaradást.

Nyilván nagyon rossz, hogy egy évvel egy nagyon csúnya szakításom után, amikor végre megint jól érzem magam valakivel, nem lehetünk együtt, de minden nap rengeteget beszélünk és várjuk hogy újra találkozhassunk.

Egyébként elég sokat veszítettem az egyetem bezárásával, és ha olyan döntéseket meg kellett hozni, hogy nem járhatunk közösségbe és boltba is csak akkor menjünk ha nagyon muszáj, akkor nem fogok egy ilyen komoly dolgot félvállról venni és csak azért is azt csinálni amihez kedvem van.

2020. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!