Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a barátom döntése?

Figyelt kérdés

Mindketten Budapesten tanulunk egyetemen, így itt lakunk, külön. Ő most úgy döntött, hogy amíg tart a koronavírus, nem jön fel Budapestre, majd valahogy vidéken találkozunk. Szerintem túlreagálja, nem esik jól, kb 1 órányira lakik a családja Budapesttől.

Ti hogyan kezelnétek a helyzetet? Úgy érzem magamra hagy.

21L



#koronavírus #járvàny
2020. márc. 11. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hazudik, a másik csajt kanolja.
2020. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a vidék az biztonságos. Főleg ahol én lakom. Ide nem jön se vihar se hó de még a korona vírus sem.
2020. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Érthető a döntése.
2020. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
1 órányira lakik, így nem gáz, bármikor lehet találkozni ugyanúgy.
2020. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges kifogás!
2020. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem joga van ezt eldonteni de ha te Pesten maradsz akk toled ugyan ugy elkaphatja...
2020. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem te is sejted, hogy csaj van a háttérbe...
2020. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy autóval utazik vagy tomegkozlekednie kell.

Én sem vennék igénybe mostanában semmilyen tömegközlekedést.

2020. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Egy ideig tiszteletben tartnam a felelmet.

Magyarorszagon sztem nincs informacio meg az egeszet kamunak tartok.

Ha nem vagy idos, beteg, gyenge, akkor nagyon nagy esellyel nemcsak tuleled, de minden problema nelkul hevered ki a fertozest. De fertozod az embertarsaidat, eletveszelyt jelentesz egy retegre.

Szemely szerint a karanten, szigoru intezkedesek elviselese miatt aggodnek. De ugy gondolom, ugy ket hetig tiszteletben tudnam tartani.

2020. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nevetséges kifogás. Akkor majd vásárolni se megy ki, meg az utcára se, mert jaj koronavírus? Párommal mi mind a ketten járunk EÜ-s területeken, mégse pattintjuk le egymást, inkább segítjük tanácsokkal és ahogyan tudjuk. Nyilván, ha valaki fertőzött vagy annak a családtagja-haverja, az más tészta, de itt világosan látszik, hogy nem a vírus a baj, hanem a pasik sz*rik rád és az érzéseidre.
2020. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!