Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek, akivel szégyellitek hogy volt közötök hozzá, és legszívesebben letagadnátok?

Figyelt kérdés
Miért?
2020. márc. 20. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szerencsére. Inkább csak olyan értelemben van, hogy bár ne szerettem volna soha.
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Öt exem van. Ebből hárommal szakítás után megszakadt a kapcsolat, többnyire miattam. A maradék kettőből az egyik most télen letiltott, miután valószínűleg túl sok képet tettem fel Snapchatre a trópusi nyaralásomról/telelésemről. Az ötödikkel néha beszélek még.

Hogy letagadnám-e őket? Nem, nem hiszem. Ők engem lehet. Én többnyire csak sajnálom, hogy raboltuk egymás idejét.

2020. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van. Rövid volt a dolog, így nem ismertem annyira, kiderült, hogy egy patkány.
2020. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Van nem is 1 de sok ember így van vele
2020. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1 pasi van akit szégyenlek. De csak azért mert megalázkodtam anno miatta és most látom h milyen egy szerencsétlen alak lett aki síránkozik az élete miatt pedig mindent csak magának köszönhet
2020. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy ideig utáltam őket, akkor azt mondtam volna, hogy igen, de már megbékéltem velük. Inkább azt szégyellem, hogy vége lett. Nem tudom miért, de van bennem egy ilyen szégyenérzet minden sikertelen párkapcsolatomért. Talán megfelelési kényszer lehet? Vagy maximalizmus? Nem tudom.
2020. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szinte csak olyan van. Alkoholista, drogos, mentális beteg...színes a paletta🙄
2020. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Van egy lány, aki picit buta volt és ezt akkor nem láttam, vagy nem akartam látni.

Sokáig szivattak vele, hogy valószínűleg cipőt kötni se tudott.

Ezt a részét picit szégyellem.

2020. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen, van!

Hogy miért? Mert idióta agymosott fideszes! 😡

2020. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik különösen ebbe a kategóriába esik, nem tudom pontosan miért és miért ő, hiszen a többi sem volt jobb.
2020. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!