Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes hosszútávon tervezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes hosszútávon tervezni egy olyan férfival akiért külsőre nem vagyok oda, és részemről nincs olyan nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk, végülis működik a kapcsolat, tervezzük és a családalapítást néhány éven belül. Tkp nekem sosem volt "nagy ő" érzésem vele kapcsolatban, csak jól elvoltunk, aztán elteltek az évek. A kapcsolatunk egy szoros barátság is, nem annyira szenvedélyes, ritkán szexelunk, akkor jó. Szóval harmincon felül az ember elégedett lehet egy ilyen kapcsolattal? Úgy érzem, hogy felesleges várnom a nagy szerelemre, és mar megtalaltam életem párját egy langyos es kellemes kapcsolatban. Mi a véleményetek?

2020. márc. 21. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Mindig vannak gyenge akarattal rendelkező egyének, akik inkább megalkusznak, beletörődnek sanyarú sorsukba.

A te életed, a te döntésed.


Ez az egész kapcsolat már csak barátság. Egyáltalán, minek vagy olyan emberrel, aki nem jön be külsőre? Aztán jön egyszer egy olyan pasi, aki külsőre és belsőre is bejön neked, csak hoppá, már van egy-két gyerek, de alul viszketni fogsz iránta.

2020. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Ne is csodálkozz ha rég óta együtt vagytok hogy nincs nagy szerelem.

A szerelem úgyis múlandó...

2020. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha jön is egy ilyen pasi, nem biztos, hogy én is bejövök neki, és hogy működne is. Fogynak a lehetségek úgy érzem, a mi korosztalyunk már nem a randizásnál tart. És eddig sem voltak nagy szerelmek az életemben.
2020. márc. 21. 13:31
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha biztos vagy benne hogy jól érzed magad majd 10 év múlva is, akkor maradj vele. De ha meggondolod magad mondjuk 40 évesen, 1-2 gyerekkel már kb. lehetetlen új párt találni.
2020. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Ja, csak eleve nem kellett volna összejönni olyannal, aki nem jön be neked külsőre.

De te ilyen megalkuvós típus vagy. Hiába is írunk ide bármit, te úgyis ebben a sz.r kapcsolatban fogsz maradni, változtatni nem fogsz, csak akkor minek írtad ki a kérdést.

2020. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem saját maga megnyugtatása érdekében írta ki mert pozitív megerősítést vár. Sajnos láttam már ilyet, 10-15 múlva a férfi is érzi hogy langyos a házasság, megcsalja a feleségét és szegény ott marad egyedül.


De remélem a kérdező esetében nem ez lesz!

2020. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Szégyelld magad,hülyitesz 1embert!!!!

Engedd el légy őszinte hozzá hogy semmit sem érzel iranta!

2020. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Barátság a legbiztosabb alapja. Szerintem örüljetek neki és vigyázzatok a kapcsolatotokra.
2020. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezert jo a tarskereso, hogy nem random pofakkal kell osszeallni vagy a magany. Kitarto faraszto munkaval, vargabetukkel megtalalhatod a parod.
2020. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha összekerültetek valahogy, akkor annak oka,kémiája van. Így itt van a válasz.
2020. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!