Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kapcsolat nem fog működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat nem fog működni hosszútávon? vagy velem van a gond? Bővebben lent! Hosszú

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő 24 én 25 éves vagyok. igazából ő figyelt fel rám az egyetemen, elmondása szerint, akkor még kapcsolatban volt, ami 3 év után véget ért később, aztán egy közös ismerős által megismertük egymást. sajnos távkapcsolatban élünk, tőlem 200km-re lakik, de idén ősszel tervezzük az összeköltözést, és itt akar munkát vállalni.

a kapcsolatunk elején sose volt semmiféle feszkó, semmi...

ez mostanra egyre gyakoribb, sok mindenen fel kapja a vizet.

Mindig segítek neki cipekedni bőröndjét viszem a vasútállomásra, folyamatosan kedveskedek neki, egy érzelmes férfi vagyok. Vacsora, virág stb.

múltkor dolgoztam tényleg nagyon fáradt voltam és elfelejtettem a bőröndjét kivenni a csomagtartóból... és megjegyezte hogy "melyik univerzumban élek ma? talán ki kéne venni a bőröndöt" köpni nyelni nem tudtam...

picit megbántott ezzel...

vagy volt olyan is, hogy a kapcsolatunk elején likeolgattam nőket instán, fb-on, és megjegyezte.

azóta töröltem őket, nem is követek ilyen cica babákat, hogy ne legyen több probléma belőle már.

Pár hónapja, ő is likeolt egy félmezkó csávót, és megjegyeztem, és még neki állt feljebb, hogy azt csinál amit akar, az ő insta oldala, egy like volt, és ne akadjak ki, nem vele tervezi a jövőt hanem velem, oké nem az összes képét likeolta, de volt egy pár like, olyan képeken amik eléggé megviseltek, úgy hogy én is sportolok már jó pár éve, 5 év konditerem, lehet ezért is jött velem össze, mert az ilyen testalkatúak az ideálja, de amikor egy hasonló pasit néz meg vagy valami akkor az engem nagyon tud zavarni.

Amióta vele vagyok, egyre kevesebb az önbizalmam, egyszerűen nem tudom mi történt velem?

ez a 3 éves kapcsolat is az elején zavart, féltékeny voltam, de tudom ez az én hülyeségem, nézegettem az exét fbon, mindenhol...

Annó felhozta azt is, hogy, hogy oldották meg a szexet mert mindig volt náluk otthon valaki. volt, hogy autóban is, és az mennyire kellemetlen beverte a fejét közben, én meg csak néztem... és most már azon vagyok, hogy mi újat tudnék neki mutatni? egyszerűen olyan rossz érzéssel tölt el... mintha én az utolsó lennék...

oké nekem ő az első ilyen hosszú kapcsolat, nálam mindegyik egy pár hónapos volt csak...

A szexben gyakran én kezdeményezek, van, hogy 2 hétig semmi szex, a táv miatt is, meg valamikor csak úgy bealszik, volt hogy 3 hétig nem volt semmi és pont megjött neki, és szépen megkérdeztem, hogy nem akar szájjal vagy kézzel kényeztetni mert már tényleg nem bírtam... és jó durván leosztott, hogy mekkora egy önző féreg vagyok..

Múlt héten rá írt egy csávó,kérdeztem ki az?

mondta, hogy az exe haverja, de nem tudja mit akar évek óta nem beszéltek csak amikor együtt volt az exével...

aztán mondta, "nyugodjak meg, az exemmel nem beszélek"

úgy érzem, hogy én csak egy felesleges kis pótlék vagyok, meg mit akar ez a gyerek is tőle?

1 hónapja beteg volt, otthon volt pár hétig, csak telefonon beszéltünk, de ott is kevésszer. inkább írogattunk, kérdeztem tőle, hogy van, tudott e a vizsgákra készülni? erre nekem esett, hogy gondolkozzak már el lázasan majd tanul?

ott is csak néztem magam elé, most miért kell így viselkednie?

Sokszor mondja, nem találna nálam jobbat, de néha nem így érzem mintha nem megbecsülne meg...

mert tényleg minden kívánságát lesem, amikor nálam alszik 5 perc az egyetemen, fel kell vele kelnem, hogy autóval elvigyem...

másik, nem érzem a tűzet, amikor megjön hozzám, én mondom neki személyesen is hogy mennyire hiányoztál, ő sose mondja, max annyit, ha elköszönünk egymástól, hogy szeretlek. nincs az a szenvedélyes csók, én ezeket hiányolom férfi létemre


itthon is csomószor én bújok hozzá, szexben is én kezdeményezek, ez az elején nem volt így, volt, hogy ő kezdeményezett. úgy érzem én többet adok ebbe a kapcsolatban, mint ő.


volt hogy 16 óráztam a meló helyen nagyon elfáradtam és megkérdeztem még egyszer tőle, hogy akkor mikor is találkozunk vagy valami ilyesmi volt, és akkor is nekem esett, hogy mi van be vagyok zakkanva? miért nem figyelek, melyik bolygón vagyok?


amikor meg fordítva történik ez, ő is csomószor megkérdezi, hogy dolgozok, akkor ő is meg van zakkanva? én nem írok, és nem beszélek így vele

Mostanában a szüleim és a baránőm viszonya se olyan mint az elején, oké amikor felvetettük az ötletet hogy költözzünk össze, akkor mondta édesapám, hogy nyugodtan vigyük az ágyamat el, oda adja erre a barátnőm leszarozta hogy nem kell mert csak fáj tőle a háta, apám nyelt egy nagyot és masnap mondta nekem, hogy nem kellett sok hogy beszóljon neki, de akkor minek alszik nálam ha leszarozza az ágyamat?

igaza van, nem szóltam semmit, nem akartam feszkót mert két tűz között voltam így is.

Tudom mert mondta, hogy a kék szemű pasik az ideáljai, ezért nem is érti, mert én barna szemű vagyok

ez az autóban lévő szex dolog is annyira zavar

Mostanában eléggé boldogtalan vagyok miatta.


Ez lehet annak tudható be, hogy keveset találkozunk, távkapcsolatban is élünk, egész nyáron dolgozott az ország másik felében, nulla szabadnappal, szinte én jártam hozzá folyamatosan, körülbelül, találkoztunk négyszer a nyáron, de akkor is úgy, hogy megvártam a munkahelyén, hazamentünk és együtt aludtunk, ennyi, másnap jöttem haza.


Mindent megteszek neki, kedveskedek, érdeklődöm iránta, ő meg nagyon ritkán, most családi gondok is vannak nála, teljesen megértem, mellette vagyok, közben én is dolgozok napi 12 órát, fáradt vagyok sokszor.


és ha rossz a kedvem vagy akármi egyből azzal jön, hogy hát neki is rossz a kedve stb.


úgy érzem túlságosan egocentrikus, nyáron egy napra lejött hozzám, de akkor is kérte, hogy menjünk el vásárolni neki, kell ruha, cipő. egész nap mentünk, dög fáradt voltam már, nemhogy valami közös programot kitaláltunk volna, vagy elmentünk volna moziba, akármi.

lehet bennem is van hiba, de nagyon szeretem, néha ő is írhatná azt, h hiányzol,mert mindig én mondom ki ezeket...



2019. márc. 18. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Írod vannak problémái, az benne lehet, de az is meglehet, kezded jobban megismerni.

Koltozzetek össze, ott hamar kiderul, mukodokepss e a sztori köztetek.

Én a helyedben nem adnám vissza az osoknek a lakaskulcsomat

2019. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez alapján nem szeret eléggé téged, eléggé egós és nem túl érzelmes. Neked viszont kevés az önbizalmad, feleslegesen kattogsz dolgokon, féltékenykedsz és nagyon érezteted is ezt vele. Tehát minden szituból ő fog kijönni jobban, neked pedig a lúzer szerep fog maradni. Én a helyedben kilépnék, mert csak idő kérdése, hogy megcsaljon. Ezek alapján nem téged tekint a határozott férfinek akire vágyik.
2019. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Eleinte a szép oldalát mutatta,de a valódi énjét senki nem képes sokáig elnyom.De aki maga a királynóvel jár,és akar összeköltözni az mit is vár??

Alja ez a viselkedés,már régen ki kellett volna állnod magadért az ilyen sorozatos bunkózások után.Csak egy taplókirálynő.Nem hiszem,hogy jó ötlet az összeköltözés,de még csak a járás sem.Csak el fog nyomni,aztán taposni.

2019. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem kicsit túlagyalod az egészet.

Most veled van, téged szeret.

Nézz utána a szeretetnyelveknek, jót fog tenni.

2019. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez volna a szerete nyelve??A mindenségit neki.
2019. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj elmondom neked az én véleményemet. Nem szeret téged. Vagyi nem úgy ahogyan te őt. Szerintem kell neki egy "állandó" kapcsolat ami biztonság érzetet ad neki. Te pedig pont kapóra is jössz mert hát nem nézel ki rosszul, ő marad a dominánáns minden esetben ha valami baja van akkor ott van valaki megoldani vagy levezetni rajta az ideget. Ugy se fogod elhagyni gondolja. Szerintem még itt szakítsd meg az egészet mert teljesen rád fog telepedni és kb egy öleb leszel mertő élevezettel fog játszani továbbra is a kis gyenge lelkeddel. Nem állítom de azt láttam az éveim alatt, hogy az ilyen "nők" megunják a lábtörlöjüket és keresnek valaki mást(ha eddig nem keresett). Vagy nyíltan lecserél vagy titokban fogja valaki reszelgetni ennyi.

"Viselkedj férfi módjára,mi az ördög lelt téged?"

2019. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szép lassan ledominált a kapcsolatban, kihasználta hogy érzékenyebb típus vagy. Azért van kevesebb szex, mert egyre kevésbé vonzódik hozzád, ha egyáltalán még vonzódik, tisztelni nem tisztel egyáltalán, és úgy tűnik férfiként sem néz már rád. Viszont a kapcsolat nyugalmat ad neki, hogy mindig van valaki mellette. Lehet közben másokkal kavar már, vagy több pasija is van, nem lehet tudni.


Hát két lehetőséged van. Szakítasz, vagy megpróbálhatsz felállni és menteni a dolgot, ha vele szeretnél maradni, de ez nem tudom mennyire késő már. Ez így ebben a formában nem sokáig fog működni, tehát valamennyire változtatnod kell. Bele kell állnod a dolgaiba, úgy mint a múltkor a képesnél (mikor felhoztad hogy bezzeg ő lájkolgathat félmeztelen férfiakat). Viccesen tedd, ne lássa rajtad hogy bánt bármivel is. Ne viselkedj sértődötten, ne írj neki sértődött választ. Ne tűnj el mikor így viselkedik veled vagy így ír, hanem reagálj rá megfelelően. Fricskázz oda neki, az elején valószínűleg nagyon ideges lesz és próbál büntetni azzal, hogy eltűnik és nem keres. Olyankor te is tűnj el és ne keresd. Ha visszatér azzal fog fenyegetni, hogy elhagy, vagy érzelmi zsarolásnak vet alá. Lehet még durvábban fog viselkedni, hogy lássa hogy reagálsz rá. Kb. ilyesmikre számíts, aztán hogy ez hova fut ki, vagy van-e még ennek értelme, azt az idő dönti el. De előbb-utóbb ennek úgyis vége így, mert csak a szennyese vagy, akivel úgy bánhat ahogy akar.

2019. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Totál ketyós a csaj. Most kezdi kimutatni, hogy ki is valójában..
2019. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

egyszer volt már egy ilyen veszekedésünk egész nap nem írtam neki, aztán smsekkel bombázott, hogy beszéljük meg én meg mondtam neki hogy jelenleg dolgozok és nem érek rá.

aztán felhívott...

de amikor megyek hozzájuk, süt nekem sütit, így ezzel nincs is gond... hanem amit írtam is... nem hiszem hogy mással kavarna?? akkor nem velem tervezné az összeköltözést.. de azon is gondolkoztam, hogy csak azért akarja az összeköltözést mert nincs más választása? mert mindenképpen itt akar élni és ugye jobb ha ketten fizetik a lakbért rezsit... minthogy egyedül...

2019. márc. 18. 13:47
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak az en férjem lenne ilYen normális mint te!!!Ez a lány úgy bánik veled magyar mint a kutyával.Jobbat erdemelsz.
2019. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!