Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek két depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek két depressziós embernek lehet együtt (boldog) jövője hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretik egymást.

2017. febr. 6. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor simán kihozhatják egymást a depiből !
2017. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En is depresszios vagyok.Szerintem ha lenne ilyen parom,talan mindketten hamarabb kilaballnank a dologbol(felteve ha neki is ez a celja nem a lerantas),hisz ki erthet meg jobban egy depressziost ha nem egy masik depresszios.
2017. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2-es véleményét osztom. És én is depressziós vagyok.
2017. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 a #2 vagyok,rossz mindig mikor megtudom,hogy mas is szenved ezzel:/
2017. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez jó kérdés, persze, lehet, de elsülhet úgy is, hogy együtt még mélyebbre zuhannak. Szerintem a legfontosabb, hogy egy depressziós ember egy MEGÉRTŐ, ÉRZŐ, GONDOSKODÓ párt találjon, aki mindig meghallgatja és segít neki ebből mihamarabb kitörni, és ráébreszteni arra, hogy az élet szép.
2017. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Necces kerdes. Neha enis depi vagyok meg a parom is de olyankor csak huzzuk le egymast... szerencsere nem allando a story ezert valamelyikunk "felebred" es kirantja a masikat.

Tipus fuggo. Ha ugy hattok egymasra hogy emelitek egymast akkor jo lehet

2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Sokan élnek sz*r kapcsolatban egész sokáig is, úgyhogy szerintem nektek is simán sikerülhet.
2017. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Én alap járaton nem vagyok depressziós de a volt férjem az volt és mivel én voltam a kedves, megértő, gondoskodó társ, és ha neki fájt, nekem is: pár év alatt magával rántott és teljesen ki voltam készülve mellette. De az én elesettségemmel ő már nem tudott mit kezdeni, mert abban nem volt gyakorlata hogy ő pátyolgasson engem. Évekbe telt mire kimásztam ebből a mérgező kapcsolatból.

Azóta azt mondom: a depressziós ember sosem lesz senkivel boldog igazán, sőt az egészségest is magával húzza.

Nagyon kemény munkával szedtem össze magam és mostantól egy valamiben biztosra megyek: csak egészséges lelkű társat keresek magam mellé. Nagyon szerettem a volt férjemet, nem ez volt az akadály. Csak amikor már jött a gyerek akkor minden rám hárult lelkileg is meg amúgy is. És a kettőről már nem tudtam egyformán "gondoskodni".

2017. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, két (bármilyen szempontból) rokonlélek sokat tud segíteni egymáson, de ahogy fentebb is írták, egy depressziós pillanatok alatt lehúzhatja magával a másikat.
2017. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem önmagában egy nagyon megértő, gondoskodó és együttérző, figyelmes társ is kihozhatja a párját a depresszióból. Egy szintén depressziós - ha nem csak és kizárólag a saját bajával foglalkozik, hanem törődik a másikkal (márpedig ha tényleg szerelmes, akkor törődik vele) - még jobban meg tudja érteni a másik depressziós embert. Úgyhogy szerintem igen, simán kilábalhatnak együtt, mivel ha annyira szeretik egymást, akkor nyilván boldogok is egymás társaságában, pozitívabban fogják látni az egész életet, világot is, ergo jó hatással vannak egymásra.
2017. febr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!