Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Elhagynátok s pasitokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elhagynátok s pasitokat, férjeteket, ha kiderülne, hogy korona vírusos?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 15:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy hagynám, lehet hogy mindketten azok vagyunk csak nem tudunk róla, épp azért nem megyünk közösségbe, és maradunk otthon mert mi is lehetünk már vírusosak, és nem akarjuk megfertőzni az öregeket, krónikus betegeket.
2020. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
89%

"8-as 9-es 10-es. Csak azt akarom tesztelni mennyire vagytok jellemesek, ha a férfi bajba kerül."


Megyek is egy társkeresőre a következő szöveggel:


"Exemet otthagytam, mert korona vírusos lesz. Új társat keresek friss negatív tesztel."

2020. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
79%
Kimutattam a fogam fehérét? Csak megint egy dolog amit én sem várok el másoktól, hát mások se várják el tőlem. Ha elkapom a koronavírust, súlyos esetben: kórház. Enyhe esetben itthon kifekszem, mint bármelyik más vírusfertőzést. Nem várnám el a pasimtól, hogy itt sertepertéljen körülöttem és elkapja. És csak hozzám illő, érett személyiséggel tudok elképzelni kapcsolatot. A hozzád hasonló nyomingereknek meg mindegy, csak lehessen ekézni a gonosz nőket, közben meg annyi emberség nincs bennetek, ami alapszintű volna. Minden tiszteletem az orvosoké és nővéreké, de én sem vagyok az, és te sem. Ha ennyire humánus vagy, jelentkezz önkéntes ápolónak vagy mentősnek. De te csak dumálni tudsz, igaz? Meg itt hülye kérdéseket kiírni...na ezért nem lesz soha nőd.
2020. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Mi van? Es attol vedettek leszunk?
2020. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Tehát most azt akarod bizonygatni, hogy mennyire jellemtelenek és szemetek a nők. Nem mindegy neked? Te úgyis gyűlölöd őket, ők meg messziről kerülnek téged. Te védett vagy.
2020. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Jó, nem nátha, de nem is egy ",fekete halál". Az esetek többsègèben enyhe, közepes lefolyású, nem igènyel kórházi kezelèst, szèpen kifejezi otthon az ember, de az is lehet, hogy nem, vagy alig produkálsz tünetet.
2020. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
46%

Menj már valamerre, és kezdj már magaddal valamit!!!!!!!!!


Komolyan keress szakembert. Mások idegeit borzolod csak. Ez a mentalitás amit mutatsz magadból, sértés a férgeknek, ha hozzájuk hasonlítunk, és fel sem tűnik neked, hogy a hiba a készülékedben van

2020. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Kroll1 te elhagynád a párod? És a rákos lenne vagy olyan betegsége ami nem egyszerű?


Tudod tesztelni az orvos szokott méghozzá betegséget. Aki tesztel fél és valójában saját magától hogy vajon tudna-e mellette lenni a párja mellett ilyen helyzetbe. Te bizonyosságot vársz és saját magad megerősítését.

Szerintem te előbb elhagynád a párod mint az átlag emberek nagy többsége és nem érdekelne téged hogy önhibáján kívül lett beteg, nem kell ahhoz koronavírussal megküzdenie, és akkor is szerintem annak ellenére, hogy mindent megtett hogy a saját körülményei és lehetőségeihez képest és itt értsd anyagi és az ország felvásarlós embereinek pánikjától függetlenül is mindent megtett.


H*lye a kérdes!

2020. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Kérdező az adott teeuletek amikrol te beszélsz nem tartottak be a higieniai szabalyokat es le is sz*rtak arrol nem is beszelve hogy a kínaiak ugy az olaszok is olyan kajakat megesznek amikre te azt mondod fujj, az egeszsegugyi ellatasuk pedig mindegyiknek neccesebb.


Igen az orvosok segítenek de ők teszik ezt azért mert hivatasukkent szeretik a szakmajukat. Aki hivatasbol lett orvos annak ez természetes.


Miért akarsz magadnak önigazolást hogy minden nő jellemtelen. A kereskedesbe a katonaknal a rendoroknel ugyanugy dolgoznak ezerrel nők is ebbe az időszakba es nekik a felsoroltak kozul egy szskmanak nem hivatasa az életmentés de ha igy értelmezzük mindenek hivatása a megelőzés és élet támogatása a kereskedőnek is hiszen táplálékot biztosít.

2020. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

*területek


* szakmáknak


Javítva

2020. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!