Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinte r*b*ncnak nézem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte r*b*ncnak nézem, pedig nem (? )

Figyelt kérdés
A barátnőm munkahelyén dolgozik egy nálam 2 évvel fiatalabb pasi tehát egyidősek barátnőmmel és szokta mondani, hogy mindig tesz valami megjegyzést a külsejére. A fenekére, a mellére, a hajára, a ruhájára konkrétan mindenre és ezt a barátnőm nagyon élvezi, persze melyik nő nem élvezné egyébként, és megkérdeztem tőle, hogy akkor amikor kicsit összekapunk és nekem ugye meg kell "vigasztalnom" ilyenkor, nem lennék itt akkor biztos dugna azzal a hapsival aki folyton bókolgat neki, erre teljesen kiakadt, hogy én most r*b*ncnak nézem e őt. Mondom neki nem, de aki ennyire hagyja, meg tetszik neki az biztos félrelépne ha kedve szottyan és hozzátettem még azt is, hogy biztos leszopná meg ilyenek persze mérgemben mondtam neki nem gondoltam át és nagyon megharagudott de hogy érthetném meg vele, hogy nem hiszem el neki és nem kéne cirkuszolni állandóan, főleg ha mindig meg akarják b*szni. Nektek nem b*szná a csőrötöket a dolog?

2020. márc. 22. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
ane teremtsd a feszultseget mert elveszited a csajt :(
2020. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Bunkó voltál de egy tisztességes, kapcsolatban élő nő azt sem hagyja hogy a mellét meg fenekét dicsergesse egy munkatars
2020. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom te nem dicséred eleget és nem törődsz vele túl sokat. Így jól esnek neki a másik hím bókjai. A nőkkel foglalkozni kell!
2020. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Örülj annak, hogy másnak is tetszik, de főleg annak, hogy tudja, hol van a határ. Ha durván rendre utasítaná a tolakodó (tolakodik? szerintem még nem.) kollégáját beképzeltnek híresztelné őt el a munkahelyén. Azt azért közölhetné a fiúval, hogy tetszik a bókja, de legyen tekintettel arra, hogy ő már foglalt.

Ne féltékenykedj!

Ffi.

2020. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet oda kellett volna írnom, hogy ez az első kapcsolatom. Ez közrejátszik? Valaki meg tud osztani velem első kapcsolatos sztorit aminek nem lett jó vége?
2020. márc. 22. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod megis hogy megjegyzéseket tesz es ez tetszik neki? Igy meseli a baratnod hogy huh de jo volt h a Pista ma megint megdicserte a dekoltazsomat?
2020. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

"hozzátettem még azt is, hogy biztos leszopná meg ilyenek persze mérgemben mondtam neki"


Igen, ŕibancņaķ nézted. Egy nőnek nem szabad a megcsalással kapcsolatos félelmekről beszélni, főleg ilyen stílusban, mert majd "mérgében" meg is teszi, aztán rád lesz fogva, hogy nem törődtél vele eléggé.

2020. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Izabella220 ***** válasza:
82%
Hagyjuk már ezt a nőnek jól esik bók, nektek férfiaknak a kacérkodás ugye nem esik jól. Amiatt mert jól esik a bnődnek h egy pasi jó nőnek találja az nálad azt jelenti hogy szívesen le is sz... ná. Uram isten. Olvasd el a kérdésed és ha nem látod benne miben is hibáztál akkor hagyd az egészet.
2020. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a barátnőd őszinte hozzád, te meg ilyen taplósákokkal viszonzod.

Szerintem hamarosan exbarátnő lesz.

2020. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!