Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatok ennyire rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Két barátom volt eddig, egyik két éves kapcsolat volt, a másik másfél éves... S a második az elment a lánykérésig, de aztán a pasas megcst... Eddig mindkét barátom megcsalt... De nem tudom mi az oka ennek. Én igyekszem a legjobbat nyújtani, mindeni szerint jól főzök, sokat takarítok, kövér sem vagyok, olyan átlagos testalkat 65 kg-val, alacsony vagyok emellett, de nem tudok ezen pl javítani.. Én tényleg kétségbe vagyok esve... Annyit sírtam, depresszióba is beleestem ezek miatt. Az első még hagyján, még tini voltam 16 éves, de most... Így 20 évesen, mikor megkérik a kezed, s kiderül, hogy végig egy barátnőd tetszett neki, s meg is csalt vele... Nem tudom már mihez kezdjek... Annyit bőgtem... Mint eddig soha. Igyekeztem mindent megtenni, még azon a téren is, igyekeztem mindig vidámnak tűnni, hogy ne legyenek mellettem idegesek. Mit tehetnék, hogy ne járjak folyton így? Hogy.. Ne törjön össze ismét egy ilyen..

2020. márc. 23. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Pont az a baj,hogy mindent megtettél.

Lementél szolgálóba,nem kell mindent megtenni úgy kell csinálni,hogy legyél sejtelmes akit mindig fel kell fedezni.

Ne add ki magad ennyire,aki meg nem becsül meg menjen a levesbe.

Fiatal vagy előtted az élet.

2020. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Ott rontod el, hogy 20 évesen akarsz komoly kapcsolatot. A mai korodbelieket konkrétan kiröhögöm az utcán, mert felöltözni sem képesek normálisan, és te ezektől vársz komoly... akármit? 20 évesen NEM lesz komoly kapcsolatod, csak ilyen kavarásaid, mint eddig is.


Első, te is annyira vagy butácska helyből, mint más nekifutásból. Semmire nem lehet a válasz megcsalás. Jössz itt a sejtelmességgel, mint egy idióta, holott aki félrekúr, annak nincs gerince.

2020. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves második nagyon félreértetted.Egyáltalán nem pártolom a megcsalást,az meg főleg nem jó,ha a nő megcsinál mindent,mert visszaélnek vele.

Lehet rossz napod van,de ne így válaszolj másoknak ismeretlenül.

További szép napot!

2020. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is idióta vagy. :) Nekem szép.
2020. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki 😉
2020. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Téged biztos megcsaltak,menj pszihológushoz.Megnyilvánulásod még jobban mínősít.😀

Megyek is !😂

2020. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A másodiktól mentsen az Isten,igazi pszihopata asszonyverő lehet.Reméljük nincs párja!
2020. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mind mellément, ha találgatni akarsz, takarodj el a lottózóba, te patkány.
2020. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor nő létedre büszke lehetsz magadra,bottal se piszkálnálak te retek.

Mi van bezárt a műkörmös,rihe

2020. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a válaszokat de... Az utolsó kettő nekem szólt? Mert elnézést, de kimondottan bántó, amit írtatok, és nem rémlik, hogy én bárkit is szidtam volna az oldalon.
2020. márc. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!