Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, ezt én lihegem túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ezt én lihegem túl, bár nagyon rosszul esik, vagy hagyjam? (Évforduló)

Figyelt kérdés

Ma van a “3 éves évfordulónk..”

Nyilván semmi lehetőség sehova elmenni esetleg wellness, etterem, stb, egész nap itthon ültünk, kajaért mentünk csak el.

Hazaérve beszéltük hogy akkor este nézzünk egy filmet. A pendriverol elindított egy akciófilmet (tudja hogy utálom)

Mondom neki, van egy film, regóta szeretném megnézni, MINDIG azt nézzük amit ő akar(ez az alapfelállás), nekem szavam nincs. Erre bemérgesedett, kihúzta a tvből a pendriveot, ès átment pakolászni a másik szobába. Ennek már 1 órája.

Az 1 órában kb. 15x kérdeztem meg hogy megnézzük-e, amire nem volt a válasz, vagy az hogy “nézd.”, majd mondtam akkor keressünk olyat ami mindkettőnknek megfelel. Elkezdi keress. Próbáltam beszelni vele hogy akkor most nézünk, nem szól egy szót sem hozzám, aztán mikor már a 3-adszorra feltett kérdesre se valaszolt, es felig kiabalva megkerdeztem h miert nem szol hozzám, leorditott hogy fogjam be a pofám, keres valamit. Azóta is csak futkoz fel alá, nem szól hozzám, annyit mondott, hogy inkabb toltsuk hasznosab az idot, pakoljunk. (Hozzatennem hogy csak hetvegente van itthon, most van evfordulo, es most ezen a héten van szabin, tehat nagyon keveset talalkozunk.)

A sírás kerülget..


2020. márc. 24. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
G e c i . . . Engem ennél sokkal kevesebbért dobtak ki...
2020. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 peca1000 ***** válasza:
27%

A pasid egy f@...sz!


Bár nem értem, hogy minek ünnepelni egy évfordulót, ha neki nem jelent semmit.


Mi pl. nem csak azt nem tudjuk, hogy melyik napon jöttünk össze, hanem azt sem, hogy melyik évben :)


A házassági évfordulónkat is elfelejtjük megünnepelni. :)

2020. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőkènt nem èrtem, hogy egyes nők hogy tudnak együtt lenni meg ragaszkodni selejtes alakokhoz??


Kèrdező, amit a párod művel, az színtiszta hiszti, ès hamis bűntudat keltès. Csak azt akarta elèrni, hogy èrezd szrul magad, ès legyen bűntudatot, amièrt nem akartad azt nèzni amit ő.... Szerinted ez így rendjèn van? Szerinted mindig úgy kell lennie mindennek ahogy ő akarja anèlkül, hogy a te vèlemènyedet megkèrdeznè? Szerinted ez így egy párkapcsolat?

Amit ebben a helyzetben tenned kellett volna, hogy rá hagyod a hisztijèt, elindítasz magadnak egy filmet aztán kèsz, ő meg puffogjon magában. Nem mèg nyalni a s.ggèt, hogy jó, akkor nèzzük meg...

B.sszus, legyenek már neked is minimális elvárásait a másikkal szemben, legyen már önèrtèkelèsed, hogy nem tűrsz el minden taplósagot, ès pláne nem aszisztálsz hozzá.

Amúgy erős a gyanúm, hogy ez egy bántalmazó (verbálisan) kapcsolat.

Tèrj egy kicsit èszhez, gondolkodj. Gondold át, hogy mit ad neked ez a kapcsolat. Azt adja-e, amit szeretnèl, megkapod-e benne azt amit te is vele adsz. Boldog vagy? Van esèly rá, hogy lehet javítani rajta? Mièrt tűröd el, hogy ennyire semmibe vegyen? Hogy ilyen tiszteletlen legyen veled (fogd be a pofád)? Hogy mindig az legyen amit ő akar? Szerinted te kevèsbè vagy èrtèkes, mint ő?

Èn azt gondolom, hogy ezzel a kapcsolattal súlyos bajok vannak leginkább a párod miatt, ès ideje lenne átèrtèkelni a dolgot.

2020. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

A 13as nagyon jókat irt.

Még annyit tennék hozzá: mindig a nő dönt! Ezt jól jegyezd meg szerintem!!

Te nem tudsz mit kezdeni egy másik ember viselkedésével, gondolataival, érzéseivel...csak a sajátjaiddal. Mindenki a saját boldogságáért felelős csak. Így rajtad áll, hogy neked ez igy megfelel-e vagy sem. A döntés a tiéd.

2020. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyenek miatt értettem meg már nem egyszer, hogy Amerikában miért 21 a felnőtt életkor kezdete. Gyerekesek vagytok, légyszi hadd tippeljek, 18 és 21 közötti pár vagytok XD Mivel a témakör neve Felnőtt párkapcsolatok, jó kategóriába írtál, sajnos XD

Ja, volt kérdés! A válasz: nem, nem te liheged túl.

2020. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha már 3 éve ilyen és téged ez zavar, akkor miért nem beszélted meg vele/vagy hagytad ott már az elején? És miért vagy most meglepődve? Ugyanúgy viselkedett, mint szokott.
2020. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14

Mit értesz azalatt hogy mindig a nő dönt?

2020. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!