Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exeddel összejönni, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exeddel összejönni, volt akinél működött?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, káposzta, blabla.

Másfél évet lehúztunk együtt és rengeteget hibáztunk, néhány hónapot külön voltunk és most újra megpróbáljuk, egyébként szerintem rengeteget "tanultunk" a külön töltött idő alatt, mindketten voltunk pszichológusnál, átértékeltük a dolgokat és igazából a közös megegyezésen alapuló szakítást is mindketten megbántuk.


Volt akinél másodjára működött? Nagyon szeretem őt, ezúttal jól akarom csinálni.

22L - 23F


2020. márc. 26. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

...milyen káposzta? Ez mi?


Te vele akarsz lenni ez ezermilliárd százalék a leírás alapján - viszont vajon ő is? Ki szakított? Nem félsz, hogy kihasznál majd?

2020. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő kezdeményezte a szakítást de már mindketten éreztük az utolsó 1-2 hónapban, hogy ez lesz a vége. Ő is rengeteget hibázott, de én többet és súlyosabbakat. Nem megcsalásról van itt szó, vagy fizikai bántalmazásról, szimplán egy féltékenykedő, hisztis, korlátozó gyökér voltam vele mert önbizalomhiányos vagyok. Viszont a külön töltött idő alatt ő is és én is eljártunk pszichológushoz, rengeteget tanultunk az egészből és egészen máshogy áll most hozzám.

3 hete kezdtük újra, tudom, hogy ő is szeret mert érezteti, mondja és látom is a nézésén. Nem tudom mennyire hangzik hülyeségnek amikor valakinek látod a tekintetében azt a szeretettel teli nézést... az utolsó hónapjainkban egyáltalán nem láttam ezt rajta, de most ismét.

Bevallása szerint hiányoztam én is neki, mikor külön voltunk is sokat beszélgettünk, barátian váltunk el amúgy. Mikor újra megpróbáltuk mindketten sírtunk, ő is, de ráadásul úgy, ahogy még sose láttam férfit sírni.


Emiatt gondolom, hogy szeret, csak felkell nőnünk egymáshoz.

2020. márc. 26. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Írhatunk mi akármit, te már döntöttél.


Én soha nem kezdeném újra olyannal, akivel már szakítottunk. Megvolt az oka, hogy végeztünk egymással.

2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a baratnőm kezdeményezte a szakítást, én nem akartam. Egy másik pasi miatt akarta hogy vége legyen. El kell ismerni, hogy a másik pasi valóban sokkal jobban nézett ki mint én, vagányabb gyerek volt. Csak sajnos nem tudta rendesen megba szni. Ezért vissza jött, de nem úgy hogy járjunk, csak úgy felugrott hogy miújság. Hamar rám mászott, én meg adtam neki rendesen. Innentől kezdve majdnem egy évig jött, hogy kezdjük újra, meg ilyesmi dumák, én meg mindannyiszor megkféltem. Soha nem jöttem volna össze vele, csak kihasználtam és hitegettem, mert nagyon bunkó volt velem amikor szakított velem, elbordott mindennek. Aztán megismertem egy rendes lányt akivel a mai napig együtt vagyunk. Mikor elmondtam az exemnek hogy ne jöjjön többet, bömbölt. De addig tök jó volt, amíg nem volt senkim, volt kibe üríteni. Persze a csávója meg volt neki végig. Gondoltam megérdemlitek egymást, két madár.
2020. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Meg is érdemli az ilyen, jól tetted.
2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt értelme. Mi 3evig voltunk együtt. A harmadik évben együtt éltünk már , viszont az anyja miatt megromlott a kapcsolatunk és szakítottunk, haza költöztem. Először meg beszéltünk de mivel más városban laktam tobbszaz kmre így nem láttam értelmét főleg azután hogy mennyit ki írtunk távkapcsolat a, kibirtuk hogy együtt lehessünk és hagyta hogy szetszedjenek.. Szoval szakítottam. Letiltott ám mindenhonnan és én már túl is lettem volna rajta, aztán 2 hónap múlva valahogy újra irt akkor megsajnaltam beszélgettünk és meggyozott hogy mennyire bánja találkozzunk stb stb. Végül nagyon nehezen de bementem hogy meg próbáljuk újra és megértés.. Ezvolt lassan 3 éve tehát mostmar 6 éve együtt vagyunk vegulis. És minden gond nélkül. Szerencsére 😄azóta már együtt lakunk ismét 2 eve
2020. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!