Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem akarok ducibb nővel összejönni mert úgy érzem nem érdemel meg?

Figyelt kérdés
Évek óta eddzek és egy szép arányos testet hoztam össze, arcra sem vagyok ronda, viszont ha nyomul egy átlagos vagy kövérebb lány bárhol egyszerűen elutasítom őket hiába akarnám, ők nem fektetnek ebbe energiát, nem küzdenek azért hogy jól nézzenek ki akkor miért érdemelnének meg engem? Érjék be atlagos kinézetű, alakú sráccal, engem meg hagyjanak, nem hullik minden az ölükbe azért mert nem farkuk van.
2019. szept. 9. 12:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Normális.
2019. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Újabb provokatív kamukérdés. :)
2019. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Hiába a tested, a szaromnak több önbizalma van, mint neked. Inkább erre gyúrj, ne itt keress önigazolást.
2019. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem az. Ez kicsit zavar is mert egyfajta blokk bennem ez, hiába akarnám a nőt egyszerűen emiatt mert többnek tartom magam és őt "igenytelennek" tekintem ilyen téren nem lesz semmi. És zavar igazabol ez a dolog.
2019. szept. 9. 12:23
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Akkor válasz a "kategóriádból".


Vagy, igazából az zavar, hogy a jobb csajok kutyába sem néznek haver és csak az átlag csajoknak kellesz.


Lehet, hogy többet hiszel magadról, mint kéne, nem gondolod?

2019. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek más az ideálja ...ennyi!
2019. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Jol ertelmezem h barmennyire van kigyurt tested es allitasod szerint arcra sem vagy ronda, SEMMILYEN baratnod nincs?:D jo recskazast az instamodellekre.
2019. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Ha lenne igényednek megfelelő nőd, akkor nem tetted volna fel a kérdést.


Szóval nincs. Kár ezen rugóznod.

2019. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
99%

Normális.

Csak vigyázz, mert majd egy vékony lány azt utasít vissza, mert agyra nem edzettél.

2019. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Az ember azzal legyen, akire vágyik! És legyen annyira felnőtt, hogy nem csak maga előtt nem szégyelli a vonzalmát, hanem a külvilág előtt is vállalja (mert az még a gyakori, hogy titkolni kell a kapcsolatot, lesz@rva, mennyire ássa alá ezzel a lány önbizalmát). Amúgy meg ezer és egy oka lehet annak, ha valaki duci vagy éppen kövér.
2019. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!