Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az hogy a partneretek meg tudjon nyílni nektek? Volt valakinek esetleg ilyen párja, mik voltak a problémák és tapasztalatok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet velem, hogy én senkinek, hogy én senkinek nem tudok megnyílni. Se a családomnak se a legközelebbi barátaimnak soha nem mesélek a magánéletemről és a problémáimról. Nyilván egy párkapcsolatban a magánéletemnek része a másik fél és így ő ebbe belelátni de ha esetleg valami olyan történik akkor nem szívesen érzelgősködnék róla. Nyilván mondanám neki azt hogy szeretem de számomra már ez is zavarba ejtő szituációba.

F/26



2020. márc. 27. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolatban alap hogy, "minden" gondot örömet meglehesen beszélni bármiről is legyen szó! Mellette állni a bajban,de ha nem értesz egyet vele valamiben azt is meg lehessen beszélni! Nekem az lenne fájó és kínos hogy ha a párom nem merne valamit megosztani velem! Az fura kapcsolat!

Ő a társad, a legjobb barátod ha, szerelemből vagy együtt vele!

Szerintem ezen a tulajdonságon lehet változtatni egymás érdekében!

Szerintem!Bocs,ha nem jól látom nincs párom!

30+/F

2020. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos. A mostani párom is nehezen nyílt meg, de azért fél év után, pár hónap együttélést követően már elkönyvelhettük, hogy sikerült.


De szerintem nem maradtam volna vele és nem költöztem volna össze sem, ha nem látom, hogy elindult egy folyamat benne. Arra nincs szükségem, hogy folyamatosan falakba ütközzek és magányosnak érezzem magam valaki mellett évekig...

2020. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos, de elfogadom, ha valakinek vannak teljesen privát dolgai és idő kell hozzá, hogy megnyíljon teljesen. Ez nálam is így van. Oké, hogy egy 1 hónapos is kapcsolat, de teljesen más, mint egy 10 éves.

Bizonyos témákkal kapcsolatban én is zárkózott vagyok. Fellehet oldani, de ehhez azért kell egy olyan érett szint és hozzáállás, amit kevesen tudnak hozni. Eddig egy nő volt, akinek sikerültek a dolgok és még egy, akinél majdnem, de szerencsére nem. A többieknél egyszerűen nem éreztem, hogy lenne értelme elmondani nekik dolgokat. Azért, ha valakinek vannak komolyabb negatív dolgai, akkor azt a többség nem tudja hova tenni, mert a saját kényelmes életében ez egy idegen dolog.

2020. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!