Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem átélni még igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem átélni még igazán szenvedélyes szerelmet? Félek kilépni a jelenlegiből.

Figyelt kérdés

25 leszek fél év múlva. 16 éves korom óta kapcsolatban élek. Mármint ezidő alatt 3 kapcsolatom volt és pár férfi udvarolt nekem. Viszont igazán halálosan, őrülten szerelmes soha nem voltam még. A jelenlegi párommal több, mint 3 éve vagyok együtt. Eleinte szerelmes voltam, aztán át alakult egy szeretetté. Sokat jelent nekem, szeretem őt és el sem tudom képzelni, hogy nem az életem része. Viszont mindennap vágyom valami újra, másra. Szerelemre, őrült vágyra. Olyanra, mint a filmekben. Égető nemi vággyal fűszerve. A párom jó ember, vagyis számomra jó. Jó barátom, számíthatok rá és megbízom benne. Nyilván veszekszünk de nincsenek nagy problémák. Úgy érzem sok dologban viszont akadályoz. Nem csalnám meg, de félek attól ha el hagynám és nem találnám meg azt amire most vágyom megbánnám,hogy elhagytam. Nem tudom miért de frusztrál, hogy 25 vagyok és esetleg kicsúszhatok az időből ha mondjuk legkésőbb 8-10 éven belül nem mennék férjhez, nem szülnék. Vagy már az is késő lenne lehet. Frusztrál az idő gyorsasága. Nem túl sok mindenen van. Most vagyok fősulis, anyukámmal élünk és van autóm, meg átlagos fizetésem. Vagy lehet valakinek ez átlagon aluli is. Tehát félek mozdulni, ez a baj. Már nem kívánom őt úgy ahogyan régen, kezd eltunyulni. 30 éves és nagyon pocakosodik. Én mindennap ezdem, nem hagyom el magam.

Adnátok tanácsot?


2020. márc. 27. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

25 évesen? Ne viccelj már.


Inkább maradsz egy rosszabb kapcsolatban?

2020. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Pacsi..

Habár én kicsit fiatalabb vagyok és hosszú kapcsolatom is csak egy volt, de mostanában ugyanez jár a fejembe, hogy ilyen filmbeli, szenvedélyes, egymás után epekedő szerelem jöjjön az életembe.

Én tudom, hogy amik így kezdődnek, azok se maradnak örökké, még talán évekig se, de olyan jó lenne átélni.

Voltam nagyon szerelmes, de ilyet nem éreztem még.

2020. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Az nem rossz döntés ha ebből kilépsz, mert leírod hogy másra vágysz és ellaposult a kapcsolat. Viszont ami a vágyad, az nem hiába csak a filmekben van, mivel a valóságban ilyen nem létezik. Egy hamis kép van beléd ültetve és azért epekedsz, de főleg 25 évesen ezt már realizálni kellene és felnőni fejben.


Másra vágysz mint a mostani, izgalmasabbra, erőteljesebbre. Ez rendben van, de olyan nem lesz amilyet megálmodtál. Még egyszer, ez nem jelenti azt, hogy a mostaniban - aminek úgy tűnik kialudt a lángja - benne kell maradni.


Lehetőség az is hogy javítotok a helyzeten a jelenlegi pároddal, kommunikálod felé amiket ide leírtál: több szenvedélyt szeretnél, izgalmat, erősebb érzéseket. Szeretnéd ha növelnétek a szexuális vágyat, ajánlanád neki az edzést, nem megbántva. Nem tűnik így kívülről halott ügynek a helyzet, főleg hogy álomvilág amit elképzeltél.

2020. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy igazi érzelmes, szenvedélyes szerelem csak a filmekben van! Csak nagy szerencse kell hozzá, hogy olyant találj akivel tényleg megvan a kémia. Nekem is volt több kapcsolatom, sőt az egyikből még gyerekem is lett, de azelőtt soha nem éreztem magam ilyen szerelmesnek mint most. Soha nem voltam az az ember aki csak úgy puszilkodik, most meg igencsak gyakran teszem. Szex is különlegesebb vele, és kifulladásig csináljuk. Ilyen se volt azelőtt.
2020. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!