Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet aggodalmam ha párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet aggodalmam ha párom telefonfüggő?

Figyelt kérdés
Többszöri átbeszélés után sem hajlandó lemondani a mobilon való lógásról a párom. Csak jönnek az értesítések egymás után. Talán a legutóbbi beszélgetésünk óta javult a szitu. Nem értem miért nem halkítja le minimum a telefont, ha azt akarja, hogy ne vegyek tudomást róla vagy ne zavarjon. Heti 2-3-szor találkozunk ennyit ki lehet bírni egész nap mobil nélkül. Múltkor elfelejtette azt is, hogy milyen közös műsort néztünk. Nagyon rosszul esett. 28/N

2020. márc. 28. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Most ne szoktasd le. Majd ha normalis kerekvagasban lesz az elet. Addig mindenki jobban jar, amig bele van valamibe zombulva, szorongas es karos szenvedelyek helyett.
2020. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem én, hogy feszültséglevezetés ez neki. Ha ez jó neki, legyen. Most 2 hétig nem fogunk találkozni, még jobban rákattan majd. Azt mondja munkahelyi dolgokat csinál a mobilon meg játszik. Igazából nem tudom és nem is akarom leelenőrizni mit csinál, hisz ebből már volt vita. Kolléganőjét kérte fel korábban, hogy utazzon ki vele Berlinbe, holott előtte tőlem tette fel ugyanezt a kérdést. Nekem ez sántított és szintén nagyon rosszul esett. Szerencsére a csaj visszautasította. Abban bízom, ha lesz valami gondja korrekt leszés megmondja.
2020. márc. 28. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha 28 évesen nem tudod eldönteni hogy ez normális-e vagy sem akkor jó neked így.

Amúgy nem normális, én már a torkán nyomtam volna le a telót.

De van olyan is aki megalkuvó...mint te. 28 évesen...

pfff....

2020. márc. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
3-as válaszoló, te sem vagy normális, az biztos
2020. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem vagyok agresszív. Inkább a szavak embere vagyok, mint leírtam. Nyilván ha nem változik a helyzet továbbállok.
2020. márc. 28. 07:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tiéd még istenes:)

Volt olyan, hogy én meg az akkori exem nem találkoztunk 2-3-4 hétig, aztán akkor is képes volt telefonozni 3 órát egyhuzamban.

2020. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
akkori barátnő/mostani ex bocsánat
2020. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos izgalmasabb a mobil, mint te. Vetkőzz le előtte.
2020. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!