Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ennyire telefonfügg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire telefonfüggő? Szerintetek jogosan zavar?

Figyelt kérdés
Régebben volt hogy távoli nőkkel beszélgetett, szexcsetelt stb. Itt volt egy nagy vitánk de végül nem váltam el, adtam egy esélyt. Leállt vele, most viszont egy hülye játékot játszik minden szabadidejében. Mikor szóvá tettem annyi volt hogy ha már ez sem tetszik majd folytatja az eddigieket.. Hat jolvan. De olyan szinten kiakaszt ez a függősége hogy hihetetlen. Szólok neki hogy vigyázzon a gyerekre mert kimegyek mosogatni. Bejövök vissza a kicsinek bekapcsolta a tvt ő pedig lefeküdt és játszott. Máskor ugyanez van. A gyerek már jön ki rángat hogy játszak vele közben az apja bent játszik. Már arra gondoltam tényleg elválok de a hülyeségein kívül jó a kapcsolatunk, szereti a gyereket. Csak amikor játszik nem nagyon érdekli más...
2020. jan. 12. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
függő, elvonóra el kellene vinned. Vannak már ilyenek x boxosoknak, teló-fortnit függőknek is.
2020. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Addiktológián kezeltek egy ilyen embert, rendesen nyugtatózni kellett, teljesen meg volt veszve. Ez ugyanolyan betegség, mint az alkohol, vagy gyógyszerfüggőség.
2020. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


ezt a jóképű úriembert ajánlom ő abszolút nem telefon függő! szex chatelni meg még abszolút nem fog elvégre nem is tudna hisz... nincs neki okos telefonja...

2020. jan. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor hagytam volna ott amikor kijelentette, hogyha nem tetszik a játék majd ismét megcsal online.


A gyereket meg nagyon szeretheti, amikor negyed óráig nem képes normálisan vigyázni rá és játszani vele.


Ultimátum, vagy segítséget kér, vagy válás.

2020. jan. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz! Valljátok el !
2020. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!