Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az újonan kiadott rendelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az újonan kiadott rendelet alapján elutazhatok kocsival a tőlem 200 kmre lakó barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
Saját autóval, más emberekkel való érintkezés nélkül. Büntethető vagyok ilyen esetben?

2020. márc. 28. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem mész tömegbe akkor nem hiszem, hogy belédköthetnek. A rendőrnek meg hazudni kell, szerencsére nem valami ravaszak.
2020. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Csak veled egy háztartásban élőkkel érintkezhetsz, szóval nem kéne vele találkoznod. Az autózás nincs korlátozva, de csak, ha a felsorolt alapos indokok miatt teszed, tehát nem biztos, hogy a rendőr elhinné, hogy vásárolni vagy sétálni indultál, ha a lakhelyedtől 200 km-re megállít.
2020. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 opened paradise ***** válasza:
71%
Nem, hanem a bevásárlást viszi a vidéki nagyijának, akivel aztán együtt is fog imádkozni.
2020. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

#2



Akkor ott pedig - ismerve derék tányérsapkásainkat - hamar előkerül a baksis intézmény, néhány portré Mátyás királyról vagy Bethlen Gáborról fejenként és rögtön "há' jóú' van mennyen', de minket nem is látott, jóúvan" lesz a finálé.

2020. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
#4, elképzelhető, ahogy az is, hogy a rendőr "jófej", és megérti, hogy találkozni akar a barátnőjével, de a jelenlegi rendelet szerint most nem nagyon kéne találkozniuk a nem egy fedél alatt élő pároknak.
2020. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem 50 ezret meger egy dugás, ne kicsinyeskedjünk. Ilyenen nem szabad spórolni!
2020. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Az új rendeletet értelmezve szerintem nem mehetsz el a barátnődhöz.
2020. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
ha nyeli és nem köpi , akkor természetesen.
2020. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg azt tartalmazza a rendelet, hogy az emberek csoportosulását akarják megelőzni, és ki lehet mozdulni pl. sétálni, fodrászhoz menni, szóval itt inkább arról van szó, hogy feleslegesen ne flangáljon odakint senki, főleg ne az idősek. Hogy ilyen esetben a távolabbra való utazás mennyire megengedett, vagy mennyire jó ötlet, nem tudom, de elvileg elviheted vagy elhozhatod a vírust, szóval szerintem meggondolandó. Amúgy tudomásom szerint hangsúlyozták is, hogy nem vegzálni akarják a rendőrök az embereket, mert ez (még) nem kijárási tilalom. De ha nagyon szeretnéd, akkor szerintem kérdezz meg valami szakértőt, hívd fel a zöld számot, vagy írj egy e-mailt valakinek, aki tanácsot tud adni ebben a kérdésben.
2020. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel hogy tudtad összehozni azt a csajt? 200 km?? Nyugi nem szorul rá a farkadra. Csak mire leérsz hozzá az útidő alatt megdugják hárman is!
2020. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!