Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, a felettem lakó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, a felettem lakó férfi bántalmazza a társát. Kihez fordulhatok én, hol jelenthetem be?

Figyelt kérdés
Fizikai bántalmazásról is szó lehet, gyakran hallom, hogy a nő azt kiabálja, engedjék el, vagy azt, hogy "mit csinálsz velem?!" és "Mit ártottam neked?!" Természetesen nem tudom, hogy pontosan mik a kôrülmények, vagy hogy mi történik, de kezdek aggódni. Nekem van jogom ebbe beleszólni, szólhatok valami segélyszervezetnek?

2016. okt. 18. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
beleszólhatsz,ha vannak látható külsérelmi nyomok a nőn,de ha ki is mennek a rendörök és a nő nem tesz feljelentést nem foglalkoznak az üggyel.
2016. okt. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
segélyszervezet? ha a nő nemakarja senki se tehet semmit.
2016. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Azért ez nem teljesen így van, ha a nő elismeri hogy a férfi bántalmazza akkor a rendőr is feljelentést tehet. Persze ha azt mondja a nő, hogy csak elesett, vagy ilyesmi akkor más a helyzet.


Szerintem első körben kérdezz rá hogy mi történik egyáltalán, ritkán jó ötlet rögtön rendőrt hívni.

2016. okt. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, csak egy 80 éve meghalt őrült nő kísértete.
2016. okt. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
menj fel hozzá és üsd ki a palit.
2016. okt. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd azzal, hogy beszélj kettesben a nővel, például amikor egyedül megy a lépcsőházban, mondd el neki, hogy hallod mi történik, szeretnél segíteni neki, mielőtt valami olyat csinálnál, amivel többet ártasz, mint használsz.
2016. okt. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os jól írja. Ez egy teljesen normális hozzáállás. Még valami. Sok bántalmazott nő tagadja a rendőrök előtt is még a külsérelmi nyomok ellenére is, hogy bántották, annyira be van sz*ratva. Félnek, hogy a férfi bosszút áll, hogy kimerte hívni a rendőrséget.
2016. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mint ex bántalmazott azt mondom neked a 6. válaszoló írja jól. Beszélgess el a nővel kettesben, amikor a pasas tuti nincs a közelben. Próbáld rávenni hogy ő maga lépjen az ügyben, de szinte biztos vagyok benne hogy semmit nem fog tenni. A magyar törvények bántalmazó "pártiak" ha lehet ilyen sarkosan fogalmazni. Azt semmiképp ne csináld hogy egyszer csak rájuk hívod a rendőrséget, mert ha a nő mindent tagad akkor ők semmit sem tehetnek, viszont egy kiadós verésnek néz a hölgy elébe. Nehéz dolgok ezek, szerintem beszélgess a nővel, max add meg egy segélyszervezet számát, remélhetőleg eltudja valahová rejteni és ha megérik rá akkor segítséget kér. Ennél jobban nem érdemes belefolyni. Amíg ő maga nem mer és nem akar változtatni, addig az ő szemszögéből te jót nem tudsz vele tenni csak rosszat. Ha valami csoda folytán a hatóságok elvinnék a pasast, tuti te lennél az elsőszámú főellenség mert ők "jól megvoltak" és te jöttél és tönkretettél mindent.
2016. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tennék hozzá a 6.hoz,hogy ajánld fel:legközelebb amikor hallod, akkor kihívod a rendőrséget! Amennyiben nem fogadja el, akkor sajnos nincs mit tenni, mert téged fog esetleg hibásnak tartani a rendőrség elmenetele után kapott verésért....
2016. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a nővel, mert lehet, hogy csak ilyen módon szexelnek. Ez nem vicc! Boldogult panellakó koromban történt, hogy hasonló eset miatt valóban eltángáltak egy nőt. Így derült ki ugyanis, hogy ebédidőben egy kollégájával rendszeresen megerőszakolóst játszottak.
2016. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!