Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar bemutatni a gyerekeinek?

Figyelt kérdés

Már 3 éve van egy barátom, akinek két iskolás korú gyereke van, az anyjukkal élnek. Páromnak sok barátját és egyéb rokonait ismerem, de a gyerekei, valamint azok anyja elől következetesen titkolja a kapcsolatunkat. Sokszor kerdeztem már az okát, nem af egyértelmü választ. Masik városban él, mint a gyerekei és anyjuk, de heti kb 2x, 3x ott alszik náluk, mondván, hogy a gyerekekkel lehessen. Nem teszi meg a kedvemért, hogy nem alszik ott és a gyerekeinek sem hajalndó bemutatni még ennyi idő után sem.

Természetesen azt mondja, hogy ezer éve semmi köze az asszonyhoz.

Mit gondoltok?

Meddig kellene még türelemmel lennem, hogy a gyerekei és azok anyja előtt is felvállalja a kapcsolatunkat?


2020. márc. 29. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

3 éve van egy barátod??? Szerintem nincs.

Max a szeretője vagy egy házas hapsinak (vagy elváltnak, teljesen mindegy ebben a helyzetben).


Azzal a nővel meg elhiheted, hogy szexel, akivel 2-3x együtt alszik a héten...

Nem is értem, ezt nem beszéltétek meg mrg soha? Neked nibcsenek szüleid vagy barátaid, akik elmondják, hogy ez így nem oké? Mások is járnak kapcsolattartásra más városba, de hidd el, aki akarja, simán megoldja, hogy elkerülje az exasszonyt.


Hány éves vagy egyébként? 12?

2020. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem 12 vagyok, 30 felett és nekem is van gyerekem, elváltam.

Az én gyerekem ismeri es tudja, hogy anya barátja.

Rengetegszer próbáltam megbeszélni, de nincs normális válasz, kb ilyenek, hogy így látja jónak, igy nincs probélma, nem akarja a gyerekeket rángatni a másik városba ezért megy inkább ő hozzájuk...

Egyébként sok közös programunk van és sok barátja ismer, meg együtt megyünk helyekre.. szóval nem csak szexkapcsolat.

2020. márc. 29. 22:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Át vagy verve, mint az a bizonyos a palánkon... Gondolkodj el kicsit!

Néhány hónapja, hogy randizni kezdtem egy férfivel, akivel előtte már ismertük egymást pár éve, így tudtunk ezt-azt a másikról. Ugyan nem kifejezetten barát/barátnőként bemutatva, de mindketten találkoztunk már egymás gyerekeivel hétköznapi helyzetekben.

2020. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ad egy értelmű választ,magyarul sumákol.téged se az eszedért szeretnek.át vagy verve,naivka....te még hiszel a mesékbe.a gyerekei anyját ugyanugy dugja.
2020. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
természetessen azt mondja,akarom mondani hazudja semmi köze asszonyhoz....gratula...
2020. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuzik a pasi...

Ha én ebben a helyzetben lennék, amint komolyra fordul a kapcsolatunk bemutattlak a gyerekeimnek ahogyan te is tetted.

3 év? Bocsi, de csak szexre kellesz neki, játszik veled.

2020. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged nagyon átvernek!Nézz utána a dolgoknak!
2020. márc. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te igencsak meg vagy vezetve.
2020. márc. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Több családot ismerek, ahol a férj másik városban dolgozik, sőt, egy garzont is vettek, hogy ott tudjon aludni a férj. A három gyerekkel

Otthon az asszony. Eszükbe nem jut elválni. Heti 2-3 alkalommal hazajön. Együtt a család.


A te barátod is ezt csinálja, szerintem. Rendesen együttél a családjával. Te jó vagy szeretőnek.

Olyankor nálad is lakik? Vagy van neki is egy lakása?

2020. márc. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hááát, a gyerekeimet én is csak akkor vontam be egy ilyen dologba, amikor komoly kezdett lenni az új kapcsolat, addig értem a pasit

De ehhez nem kell 3 év.

A legellenszenvesebb az, hogy tereli a témát, kérdezd meg, hogy,bga komoly a kapcsolatotok, akkor mikor lesz a találkozó?

2020. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!