Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar bemutatni a gyerekeinek?

Figyelt kérdés

Már 3 éve van egy barátom, akinek két iskolás korú gyereke van, az anyjukkal élnek. Páromnak sok barátját és egyéb rokonait ismerem, de a gyerekei, valamint azok anyja elől következetesen titkolja a kapcsolatunkat. Sokszor kerdeztem már az okát, nem af egyértelmü választ. Masik városban él, mint a gyerekei és anyjuk, de heti kb 2x, 3x ott alszik náluk, mondván, hogy a gyerekekkel lehessen. Nem teszi meg a kedvemért, hogy nem alszik ott és a gyerekeinek sem hajalndó bemutatni még ennyi idő után sem.

Természetesen azt mondja, hogy ezer éve semmi köze az asszonyhoz.

Mit gondoltok?

Meddig kellene még türelemmel lennem, hogy a gyerekei és azok anyja előtt is felvállalja a kapcsolatunkat?


2020. márc. 29. 21:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van neki is külön lakása, meg néha nálam is alszik.

Nyilván gondolom, hogy ez a történet sántít, ezért is tettem fel kérdéset, mert kíváncsi vagyok, elfogulatlan kivünállók ezt hogy látják...

Mint már írtam, vele képtelenség ezt jobban megbeszélni. Azt is tudja, engem mennyire bánt a dolog, annyit mond rá, hogy nem kell ezzel foglalkoznom ... 😪

2020. márc. 30. 09:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá hogy mi ez az egész mert sztem te csak szerető vagy...
2020. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kb ezerszer megkérdeztem már... :(

Válaszok:

Ezzel neked nem kell foglalkoznod, majd bemutatlak a gyereknek, ha eljön az ideje, még nem jött el az ideje, most így látom jónak, jövőre összeköltözünk, elveszlek feleségül, majd jövőre, ...

Tudom, hülye vagyok. Ne kíméljetek. Erőt gyűjtök a válaszaitokból, hogy ki tudjak lépni, ebből a meddő kapcsolatból. :(

2020. márc. 30. 13:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Azóta el telt két év, történt valami változás?
2022. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, tavaly áprilisban, most már több, mint egy éve, kirúgtam a pasit. Párszor próbált visszakéredzkedni, ne nekem már nem kell. Elvesztegett idö volt a vele töltött idö és nemcsak a szex miatt.
2022. máj. 15. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!