Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnőm 2,5 hetig nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm 2,5 hetig nem akar talalkozni velem egy fontos vizsga miatt. Ez nem túl sok idő?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy sikerüljön neki, a féleve a tét. De nem nagyon sok idő ez?

Egy városban élünk ráadasul.



2019. ápr. 29. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok. Ha lesz 5 perce, úgy is keresni fog.
2019. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sok. Én kétszer államvizsgáztam, két külön fősulin, volt szigorlatom is, mégis volt időm a páromra, hogy találkozzam vele.

Egy kis pihenés egyébként se árt. Nem lehet ennyit tanulni megállás nélkül, ilyen nincs.

2019. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Kibirnám a 2hetet, nem picsulnék.
2019. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Komoly indoka van és úgy érzi, neki most erre szüksége van, megértőnek kéne lenned.
2019. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Régen úgy gondoltam, hogy nem, most úgy gondolnám már, hogy de, sok. Nehogy már ne legyen egy szabad negyedórája egy héten, amíg viszel neki valami kaját, csokit stb és egy rövid időre találkoztok.
2019. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Amennyiben kijelentette, hogy 2.5 hétig nem akar találkozni, akkor gond.


Amennyiben csak azt mondta, hogy a következő 2.5 hétben nem biztos, hogy tudtok találkozni, akkor nem probléma és ha úgy is lesz, akkor sincs semmi gond.

2019. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
És mondjuk annyira sem, hogy atmesz hozzá fel órára egy teara? Ennyirr nincs ideje? Az kicsit durva szerintem
2019. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Sok e a 2,5 hét? Nem nem sok. Viszont egy városban egyáltalán nem találkozni, mert nyilván 0-24ben tanul, egy nevetséges kifogás részéről. (a félévben nem tanult?)

32/f

2019. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel SENKI sem 0-24 tanul, aki akar a kedvesére akár csak 30 percet szakítani az fog. Max negyed órával hamarabb kell és később fekszik. A többi kifogás. Én is diplomáztam, voltak egyéb fontos vizsgáim, ez sose volt kifogás.
2019. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is rengeteg. Volt már nagyon nehéz vizsgam, szigorlatom, most lesz állam vizsga nemsokara, de sosem tanultam ennyit. Meg ha sokat is tanulok egy nap, akkor az napi 7-8 ora, azon kívül pedig van idő, lehet együtt pihenni, sorozatot nezni. 0-24ben senki nem tanul, kell pihenni is, abba az időbe pedig bele lehet tenni egy találkozót, mondjuk harom naponta (tehát azert nyilván nem minden nap tanulási időszakban).
2019. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!