Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel nem beszéltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Barátnőmmel nem beszéltem egy hétig, mert felidegesítettem egy igazán apró dologgal, ez szerintetek most mit jelent? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 hétig nem beszéltem a barátnőmmel, mert felidegesítette magát, tegnap ráírtam, hogy miért nem írsz? A mai nap kaptam egy üzit, hogy már nem érez semmit, mikor mondtam neki, hogy beszéljük meg személyesen, akkor átmentem hozzá ugyan ezt mondta, majd lefeküdtünk az ágyba, ott ölelgetett puszilgatott, egymáshoz bújtunk és több óra után mikor menni készültem mondta, hogy még ne menjek, maradjak vele és tovább puszilgattuk egymást, mikor elkezdtem puszilgatni a nyakát tetszett neki, mondta hogy nem baj ha ezt teszem... 5 éve vagyunk együtt, és most ez lett hirtelen, nincs más ember a képben neki és nekem sem. Szerintetek ez a végleges eldöntés változhat a részéről? Együtt sírtunk ott, és fbn azóta is beszélünk... szerintetek? Ez változhat újra jó irányba ? 22/F

#szerelem #nem ártottam neki #ő sem nekem
2019. ápr. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt egy hétben kerested, vagy felidegesítetted és utána hozzá se szóltál egy hétig?
2019. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mert éreztem, hogy most nem kellene, meg igazából fel se lépett direkt FB-re, hához meg nem fogok menni, mert az úgy nem jó, tudtam, hogy most hagyni kell... de perpill is beszélünk fbn .. és nem értek semmit, zavaros történet
2019. ápr. 29. 21:26
 3/8 anonim válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy anyáddal szórakozzál
2019. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem egy több éves kapcsolat lenne,akkor én is ezt mondanám, de az életem egy részévé vált ennyi idő alatt, és nem tudom, hogy ebbőlehet e még valami, vagy sem...
2019. ápr. 29. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az ami nem jó! Kikerültétek a konfliktus megbeszélését a pusziszkodással. Ezzel a probléma (még ha piti hülyeség is) de nincs megoldva. Ki lett kerülve.

Ha most jóban vagytok akkor igenis beszéljetek róla személyesen, mi volt a baj,ki miben hibazott, hogy oldjátok meg stb. Ez nem problémamegoldás és te is írod hogy nem tudod mi van.

Ne söpörd a szőnyeg alá!!

2019. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt még beszélni fogjuk, ma is beszéltük, de a mai nap nagyon makacsul azt mondta, hogy ezt így érzi, de én úgy éreztem hogy szeret mégis máskülömben nem tartott volna ott még órákon át, és nem engedte volna hogy puszilgassam és nem szeretgetett volna , és nem puszilgatott volna... bár nem tudom
2019. ápr. 29. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért 5 éves kapcsolatban egy hétig nem keresni a másikat, holott te voltál az aki "hibázott". Nagyon szeretheted, nagyon az életed részévé vált akkor. A nők, hisztisek, igen, és apró dolgokon is fel tudják húzni magukat. De nőként mondom, az hogy ilyenkor egy hétig nem is keresed r*hadt sz*r taktika. Vagy 5 év alatt nem volt hasonló eset? 5 év alatt nem idegesítetted fel? Akkor is így reagáltad le hogy nem kerested egy hétig? 5 éves kapcsolatban mindketten úgy viselkedtek mint a gyerekek. Te egy hétig nem keresed, ő meg rögtön "már nem érez semmit". Az a baj hogy a nők makacsok. Ha így oldjátok meg az összes problémátok akkor nem sokáig fog tartani. Fel kell nőni mindkettőtöknek egy kapcsolathoz.
2019. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, fel kell nőni... és 5 év alatt nem nagyon volt ilyen, volt hogy lebasztam utánna elmondtam neki, hogy mi bánt, megértette és bocsánatot kért ez fordított esetben is igaz volt
2019. ápr. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!