Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szerint az a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint az a normális, ha nem, vagy alig mutatják ki az érzelmeiket?

Figyelt kérdés
A barátom nem egy túlzottan szeretet kimutatós fajta, sőt, mondhatni hogy nyálasnak gondolja, ha egy srác mások előtt ölelgeti vagy puszilgatja a barátnőjét. Én viszont igényelném ezt, rosszul esik, hogy maximum a kezem fogja meg magától emberek közt. Aki szerelmes, annak az ilyesmi természetes, nem? :S Hogy minél jobban kiakarja mutatni neki az érzelmeit meg bújni hozzá?
2010. júl. 26. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

meglepő volt olvasni a válaszokat [na jó, mindet nem olvastam el], nem is tudtam, hogy a pasik ezt ennyire természetesnek tartják... hogy nem mutatják ki az érzéseiket. nekem még csak olyan barátaim voltak, akik társaság előtt is megpusziltak és simogattak. persze, nem úgy, mint mikor kettesben voltunk, de hogy teljesen behüljenek mellettem egy társaságban, sosem volt jellemző.

L/17

2010. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem járnék olyan pasival, aki nem tudja félre tenni ezeket a "közösségben nem ölelem és csókolom meg a barátnőm, a szerelmem, mert férfi vagyok" dolgokat...

Szerencsére az én férjem mindig jön oda hozzám otthon és ölelget meg megcsókol...és nincs ez másképp társaságban sem... :)

üdv 25/L

2010. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!